Boj o kopec

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4172

Hosť
Já mám furt svůj kopec a já jsem s nimi ve spojenectví :) Takže jsme tě zastřelil a ty mí spojence- Scuderia8 a Old.Shatterguna znovu oživil:) Kopec je furt náš!!
 

DeletedUser

Hosť
Poslal som na vás Chucka Norrisa :--) Scuderia8 ušiel a Old.Shattergun dostal infarkt tebe dal chuck kop z dvojitej otočky.Kopec je môj !
 

DeletedUser7565

Hosť
na Martinda padlo lietadlo s hokejistami a zostala z neho placka...KOPEC je môj :D
 

DeletedUser

Hosť
Povstal som z mrtvych (zombie :--)) zdvihol som lietadlo posadil donho Milana a zahodil.Kopec je môj :D
 

DeletedUser7565

Hosť
ale Martindo zálesák zašiel do lesa a ja som to prežil a kopec som kompletne osral. kto do toho stupí je kopec automaticky môj
 

DeletedUser

Hosť
Zavlal som hovniválov oni to zagúlali do gule :D a teba do toho zabalili.Ja som gulu rozsekal samozrejme s tebou a rozpredal.Kopec je môj. :--)
 

DeletedUser7565

Hosť
Martindo našťastie rozsekal gulu v ktorej som nebol ja a tak som naňho zavolal mačaciu mafiu a tí mu vyškriabali oči a keďže nevidel, spadol z útesu a napichol sa na skale . KOPEC je môj!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ešte pred tým som nastavil robota (terminátor) ten ta zabil a kedže si nemal peniaze na zaplatenie mafie tak ťa terminátor daroval mačacej mafií ako žrádlo :D.potom ma terminátor oživil a zavolali sme notára.Ten spravil zmluvu ja mám 50% z kopca a terminátor tiež 50
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7565

Hosť
Martindo hromadí sa mu v mechúri veľa moču a po chvíľke mu mechúr praskne a príde o veľmi dôležitý orgán v tele a zomrie. kopec je len 50% terminátorov.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Prasklo mi to a zomrel som.Terminátor mi zobral D.N.A a pokúsil sa spraviť môj klon trochu mu to nevyšlo a bolo zo mna Zlé dvojča :D takže mám zase 50% percent kopca spolu s terminátorom.
 

DeletedUser

Hosť
Uzavrel som s tebou mier a tie zmluvy sme spálili.Inak ani mna to nebaví :D
 

DeletedUser4172

Hosť
Můj kopec si nedobil :) Já mám druhej kopec kterej nejde dobýt ale to vědí všichni co tuhle hru hrajou! Zastřelil jsem tě! Kopec je mích dvou spojenců ( Scuderia8 a Old.Shatternung nebo jak se jmenuje :D)
 

DeletedUser

Hosť
Nic s kopcem nechci :D ale myslím že vím kto jsou tvoji spojenci :D Scuderia a Shattergun
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore