Crazyho grafika :)

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9352

Hosť
:howgh: Niečo z mojich prác.. :) :howgh:

Pre TW:
aNti diet Week.jpg

Podpisy pre hráčov:
Laudis - LAUDIS kopie.jpg

ja (Mr. Crazy) - PRO.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5708

Hosť
Som dost narocny, a chcel by som novy podpis. Myslis ze by si to dokazal? :DD
 

DeletedUser5708

Hosť
Tak si vy dvaja dajte duel. Mal by tam byt Ezio Auditore ked bol stary (Revelations, Assassin's creed), Haytham Kenway (toho uz mam v podpise, ten s trojhranym klobukom), Turin Turambar (konkretne tento obrazok), Kili (Nachadza sa taktiez v mojom terajsom podpise, postava v kapucni a s mecom), a do toho nejaku fantasy farbu, a tam napis Laudis (ak chcete, mozete sa tam aj podpisat). Mal by to byt taky mix.

A takmer by som zabudol, najdolezitejsi je Dr. King Schultz (postava z filmu Django, moj avatar). Ten by mal vyniknut najviac. Cize nie az tak fantasy farbu, nejaku taku vseobecnu.
 

DeletedUser9056

Hosť
Pokiaľ to počká cca do 25. tak kľudne, nakoľko som teraz len na telefóne..:))
 

DeletedUser

Hosť
aj mne prosim jeden sig daj mi tam vetky postavy turtle ninja, pikachua, pedobeara , mojho oblubeneho herca chucka norrisa plus jeho psa.. dalej nech tam je old chatterhand a robina hooda :) a potom nejaky seldiacky nadpis na cely sig NATURELORD ale prosim nech to nema rozmery viac ako 350x100 dakujem :)
 

DeletedUser9056

Hosť
t34p.jpg

Či sa ti to páči už nechám na tebe... :) To písmo inač urobiť neviem.. :(
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5708

Hosť
Úplnou náhodou sa mi to páči, len to písmo je, ak mám byť úprimný, strašné. :D
 

DeletedUser

Hosť
t34p.jpg

Či sa ti to páči už nechám na tebe... :) To písmo inač urobiť neviem.. :(

Aj farbovo to ide dosť vedľa. Ten Dr. Schultz je tam dosť výrazne . Viem, je dosť obtiažné vytvoriť sig v ktorom je viac postáv tak aby fungoval ale treba to aspoň tak farebne zladiť ako napr. v sigu ktorý ma Laudis teraz.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9056

Hosť
Aj farbovo to ide dosť vedľa. Ten Dr. Schultz je tam dosť výrazne . Viem, je dostť obtiežné vytvoriť sig v ktorom je viac postáv tak aby fungoval ale trebo to aspoň tak farebne zladiť ako napr. v sigu ktorý ma Laudis teraz.

Máš pravdu, ďakujem za oboznámenie. Ten Dr Schultz má byť výrazný. Z grafikou len začínam, takže nemožno odo mňa čakať niečo perfektné.
 

DeletedUser5708

Hosť
Aj farbovo to ide dosť vedľa. Ten Dr. Schultz je tam dosť výrazne . Viem, je dosť obtiažné vytvoriť sig v ktorom je viac postáv tak aby fungoval ale treba to aspoň tak farebne zladiť ako napr. v sigu ktorý ma Laudis teraz.

Appoloyd si chváli vlastnú prácu. :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore