Crazyho grafika :)

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9056

Hosť
Crazy? Vedel by si mi urobiť taký červený krížik, ktorý by sa podobal tejto fajke
%C3%9Aloha_splnen%C3%A1.png
? :)
 

DeletedUser9352

Hosť
:) snaď hej :) skusim :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9056

Hosť
Moc sa to nepodobá, je to skôr taká oranžovočervená a nemá to ani ten čierny okraj okolo. Daj si na tom prosím trošku záležať, bude to na wiki. Verím, že to vieš urobiť aj lepšie. :)

// A poprosím, aby to bolo aj v tej istej veľkostí.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9352

Hosť
Moc sa to nepodobá, je to skôr taká oranžovočervená a nemá to ani ten čierny okraj okolo. Daj si na tom prosím trošku záležať, bude to na wiki. Verím, že to vieš urobiť aj lepšie. :)

// A poprosím, aby to bolo aj v tej istej veľkostí.


;) v tej istej velkosti oxi.png v 36x34 :) ak by si chcel nejaky iny štýl tak napiš :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
O akých skúsenostiach tu hovoríte? Radil by som Ti tuty tuty tuty, krížik bol síce fajn ale Tie loginy sú len skopírované ranky (v rozostrenej kvalite), so zakrytým a pôvodným textom na ktorý si dal nový text čo je len font a v bleeding options len zakliknutý prechod a tieň. A To USA je stiahnuté a jednoducho prilepené. Neber to ako kritiku len akosi mi nejde do hlavy ten obdiv od ostatných: "Perfektný nápad, super spracovanie" O nápade sa tu moc nedá hovoriť keďže je to skopírovaný rank od Johnyho (to nieje výčitka) a Spracovanie pokuľháva pretože podľa tvojho nápadu to má byť hneď pod rankom ale text je iný (horší) a obrázok USA je ostrý a okato nalepená (narozdiel od "pozadia") a na Sigoch by to chcelo pridať efekty, zdroj svetla, zlepšiť tipo... Teda za predpokladu že sa chceš grafike venovať.
 

DeletedUser9056

Hosť
neni zač... ak sa najde ešte najaka robota tykajuca sa wiki, tw alebo tw fora staci napisat :)

Jedna robota by sa našla, poslal som ti ju do správy. Tým, že to je trošku väčšia robota, tak by to nebolo zadarmo. Skús sa na to prosím pozrieť. :)
 

DeletedUser

Hosť
app, hlavne, že to dobre vyzerá, to, odkiaľ čerpal spotrebiteľa nezaujíma. Možno teba hej, ale mne je to fuk.
 

DeletedUser9352

Hosť
O akých skúsenostiach tu hovoríte? Radil by som Ti tuty tuty tuty, krížik bol síce fajn ale Tie loginy sú len skopírované ranky (v rozostrenej kvalite), so zakrytým a pôvodným textom na ktorý si dal nový text čo je len font a v bleeding options len zakliknutý prechod a tieň. A To USA je stiahnuté a jednoducho prilepené. Neber to ako kritiku len akosi mi nejde do hlavy ten obdiv od ostatných: "Perfektný nápad, super spracovanie" O nápade sa tu moc nedá hovoriť keďže je to skopírovaný rank od Johnyho (to nieje výčitka) a Spracovanie pokuľháva pretože podľa tvojho nápadu to má byť hneď pod rankom ale text je iný (horší) a obrázok USA je ostrý a okato nalepená (narozdiel od "pozadia") a na Sigoch by to chcelo pridať efekty, zdroj svetla, zlepšiť tipo... Teda za predpokladu že sa chceš grafike venovať.

ja sa skor venujem fotomontážam a uprave normalnych fotografii...

ďalej hovoriš tu o tom, že som napodobnil JOHNYHO. ale musel som to prisposobit tak aby to na fore vyzeralo dobre ... navyše tie obrazky viem upravit na potrebne parametre (osvetlenie a hentake hovadiny spravim za par sekund, ak by sa to malo zaviesť na forum nie je problem to editovať keď mam zdrojový subor v PC)
... nic v zlom ale si predstav ze to spravim napr. Arizona a design uplne iny .. to by razilo do oči a vyzeralo by to neesteticky. navyše nič v zlom ale ja nie som školeny, ja mam grafiku len ako koníček a vśetky veci čo viem, som sa naučil bez návodov. ďalej čo sa týka toho venovania sa grafike, mienim sa jej venovať ale bude to skor PROGRAMATORSKY SMER :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Nebuzerujem, dávam radu a napísal som to aj v tej správe. Ďalej nepísal som že napodobňuješ Johnyho ale že to je len skopírované čo som nemyslel ako výčitku ale skôr že to je skopírovaný obrázok na ktorom sú len prilepené iné. Pochopil som že ak to zavedú že design musí byť rovnaký s rankami ale aj tak to bije do očí ten text je moc výrazný a sýty oproti designu a aj oproti textu v rankoch a navyše keď chceš svoje dielo zverejniť tak by som to urobil už vo finálnej podobe a nie len tak hociako a potom písať že to môžeš upraviť hocikedy. Venovanie grafike je tvoja vec ale pochop že ja nebuzerujem len kritizujem za čo by si mal byť rád.
 

DeletedUser9352

Hosť
Nebuzerujem, dávam radu a napísal som to aj v tej správe. Ďalej nepísal som že napodobňuješ Johnyho ale že to je len skopírované čo som nemyslel ako výčitku ale skôr že to je skopírovaný obrázok na ktorom sú len prilepené iné. Pochopil som že ak to zavedú že design musí byť rovnaký s rankami ale aj tak to bije do očí ten text je moc výrazný a sýty oproti designu a aj oproti textu v rankoch a navyše keď chceš svoje dielo zverejniť tak by som to urobil už vo finálnej podobe a nie len tak hociako a potom písať že to môžeš upraviť hocikedy. Venovanie grafike je tvoja vec ale pochop že ja nebuzerujem len kritizujem za čo by si mal byť rád.

mno tak nič v zlom ale ja som JOHNYHO VYTVOR !!!NESKOPIROVAL!!! bo som si ten ramik vytvoril sam. tak ako JOHNY ... ďalej v priklade ako to bude vyzerat som mal tie obrazky upravene...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore