Crazyho grafika :)

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zle sme sa pochopili myslel som že si ten obrázok je zkopírovaný nie ukradnutý proste že je vidno to ctrl+c a ctrl+v
 

DeletedUser

Hosť
aspoň niečo robí,kritizovať dokáže každy..ja obdivujem všetkých,ktorí svoj voľný čas obetujú na vylepšenie a zdokonalenie westu vynájdením rôznych aplikácii, tvorením grafiky a podobne.....
 

DeletedUser2929

Hosť
ooo, Laudis začína predstavovať svoje EC:SP... konečne :)

ale aby som nebol od témy, mne osobne sa Crazyho robota páči, určite nie je dokonalá, ale keďže nie som grafik, neviem to nejako posúdiť ako napríklad appoloyd... ale všeobecne sa mi páči, že sa dobrovoľne vo svojom voľnom čase snaží zlepšiť naše fórum, i keď ešte sa určite môže jeho práca zlepšovať :)
 

DeletedUser

Hosť
Na tomto fóre nikomu neradiť ohľadom grafiky! Vždy najhorší z toho vyjde ten čo chcel pomôcť...toto nieje prvý prípad. A hlavne nehovorte že som nič pre toto fórum nezrobil a že len kritizujem, so všetkou skromnosťou ten header na fóre som vytvoril ja :D
 

DeletedUser9352

Hosť
Na tomto fóre nikomu neradiť ohľadom grafiky! Vždy najhorší z toho vyjde ten čo chcel pomôcť...toto nieje prvý prípad. A hlavne nehovorte že som nič pre toto fórum nezrobil a že len kritizujem, so všetkou skromnosťou ten header na fóre som vytvoril ja :D

appo ako váźne respekt. Nič v zlom, ale keď ma aj nekto pochvali vždy poviem toto: "Vždy sa najde niekto lepší a talentovanejší." Vieš ja si o sebe veľa nemyslim, do navrhov toho moc nevkladam ale keď sa jedna o konečný výtvor tak ten spravim najlepšie ako viem :)
 

DeletedUser

Hosť
appoloyd,ale nie,nikto ťa tu hneď nezdrbká,iba musíš jemnejšie poukázať na svoj názor a tvoje zásluhy ti nik neberie)))ako som už napísala,ja si vážim prácu každého,kto vráža nielen do hry svoj voľný čas s cieľom hrania,ale aj inovácie,teda aj teba).
 

DeletedUser9352

Hosť
Moja tvorba

:howgh: Tak a ďalší podpis pre nášho Laudisa (podpis_2) - Laudis.jpg ;)
 

Deleted User - 4

Hosť
Neurazím sa, kebyže spravíš nejaký pekný aj mne :))
 

DeletedUser9352

Hosť
Neurazím sa, kebyže spravíš nejaký pekný aj mne :))

bude mi ctou Linteo :) :howgh:

moj navrh na halloweeen Header: v plnom rozlíšení :)

attachment.php
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9352

Hosť
Podpis pre Lintea :)

:) dufam že sa bude páčiť :)

Variant A

Linteo k1.jpg

attachment.php




________________________________________________________________________________________

Variant B

Linteo12.jpg

attachment.php


***
Linteo+.jpg

attachment.php




____________________________
Variant C

12316546lkj.jpg

attachment.php
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore