Diskusia o 1.33

DeletedUser

Hosť
Úloha na neho určite nieje. Tomu hráčovi ho mohol niekto predať.
 

DeletedUser

Hosť
Nie, je to podla mna z prvej odmeny...Nazbieral nejaký počet priatelov a dostal Buffalo Billovu Sedlovú tašku.A tam môžeš nájsť veci od Buffalo Billa :) :happy1:
Ale môže to byť aj tak ako písal P3t4 :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5241

Hosť
Ten kto ho tam mal som ja!
Nedá sa získať v úlohe ani v bedničke pri boji o pevnosť, to by mal podľa mňa support vedieť ale to je zase o inom.

Získaš ho v tedy, keď ťa niekto pozve do hry. On za teba bude dostávať priateľské body a ty dostaneš sedlovú tašku buff. billa, v ktorej bude ten revolver aj s inými vecami...
 

DeletedUser

Hosť
každý je omylný...aj support...len tomu českému sa to v poslednej dobe stáva nejak často :--)
 

DeletedUser

Hosť
Úloha na neho určite nieje. Tomu hráčovi ho mohol niekto predať.

To jsi nemyslel vážně, že ne? :sibko::odJackNoface:
ta zbran je na trhu neprodejná, jako supp bys to měl vědět a ne šířit dezinformace.....
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ale no.... Dannys:) nebud prisny...Lebo potom moze kazdy lahko povedat ze ty si mal najdhsi ban na arizone za odkliknutie questu a ako byvaly support by si tiez mohol vediet o pravidle:)...

§6) Chyby

Každý hráč je zaviazaný nahlásiť bez zdržovania kritické chyby na hernú podporu. Využívanie chyby k získaniu nejakej výhody môže viesť až k vylúčeniu z hry.
Príklady:

Ak napríklad zistíte, že postava má viac bodov v nejakej schopnosti alebo vlastnosti, ako má mať, musíte to nahlásiť na hernú podporu.
Chyby v texte nie je povinné nahlasovať.
 

DeletedUser

Hosť
však on len skúšal, kam až tá chyba môže zájsť :D

a bývalý supportér neni to isté ako súčasný ;)
 

DeletedUser

Hosť
Ale no.... Dannys:) nebud prisny...Lebo potom moze kazdy lahko povedat ze ty si mal najdhsi ban na arizone za odkliknutie questu a ako byvaly support by si tiez mohol vediet o pravidle:)...

§6) Chyby

Každý hráč je zaviazaný nahlásiť bez zdržovania kritické chyby na hernú podporu. Využívanie chyby k získaniu nejakej výhody môže viesť až k vylúčeniu z hry.
Príklady:

Ak napríklad zistíte, že postava má viac bodov v nejakej schopnosti alebo vlastnosti, ako má mať, musíte to nahlásiť na hernú podporu.
Chyby v texte nie je povinné nahlasovať.

Tak to jsi mimo, nejdelší na Ari jsem neměl censored vím minimálně o 2 co měli 9 dní :p
A uklidním tě, z CZ supportu jsem nebyl ani zdaleka sám kdo testoval jak se chyba chová. Vždy je nutné při hlášení chybu velice detailně popsat a někdo, kdo se obětuje a pořádně ji odzkouší se najít musel :p
Jako odměnu obdržím při update 3.78 raketovou želvu a pušku na slony....:howgh::howgh:
 

DeletedUser

Hosť
....aj som chcel nieco napisat...ale nech si urobi kazdy nazor na Vas 2 sam:)
 

DeletedUser

Hosť
myslím, že názor už si každý utvoril :) hlavne tí čo ma poznajú :)

a cítim dnes v kostiach ďalšiu kartu za spam :hanbimsa:
 
Hore