Diskusia o 1.33

DeletedUser

Hosť
Zdá sa mi, že to tu už bolo spomenuté, niesú to nugetty, ale expy ktoré dosiahne hráč, ktorého ste do hry dostali.

100% su to nugety a nie expy ;) plus bod za registraciu hraca. Ak mas nejake oficialne vyjadrenie tak mi daj prosim link, aj ked pochybujem, ze nejake existuje, kedze to urcite udrzia v tajnosti aby zbytocne nevznikali multiucty a pod.
 

DeletedUser

Hosť
Je to za levely, mám medailu za 10 bodov priateľstva a som si istý, že ten hráč, ktorého som pozval nepoužíva nuggety a zhodou okolností je level 11 (čiže nahral 10 levelov)
 

DeletedUser

Hosť
Nie, tak ale pochybujem, že by mi ten človek klamal. Veď si s ním každý deň píšem cez internet...
 

DeletedUser

Hosť
ved v pohode, dufam, ze mate pravdu ze su body aj za urovne, ja hram na bete a tam za urovne ziadne body nie su, iba za nugety a registraciu.
 

DeletedUser4009

Hosť
tak tu zberatelsku sadu urobili tazku na 50% ta druha polka neviem neviem kto bude mat vsetky svietacie veci
veci co mozu mat vsetci:zberatelska puska,sako,topanky,nahrdelnik,,klobuk
veci co nebude mat kazdy:zberatelske nohavice,opasok,revolver,sako,tava

ale nemyslim ze niekto bude mat komplet sadu podla cien veci napriklad svietacie nohavice maju aj cenu 23000 a uloha nane neni a truhle neviem ci to by musel mat obrovske stastie
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4009

Hosť
mam jednu otazku vie sa asi ako sa daju ziskat Zberateľské karty...
 

DeletedUser

Hosť
neviete ze ci v ulohe pustatina pravoplatny majitel 2 ked som oznacil zleho cloveka ze ci sa to da vratit?
 

DeletedUser

Hosť
mam jednu otazku vie sa asi ako sa daju ziskat Zberateľské karty...

zberateľské karty získavaš pri otváraní niektorých predmetov vyrobených v remeslách...napr. pri kuchárovi torta, likér a ryba v novinách...každé remeslo má 3....smola je, že môžeš ich pootvárať aj 50 a nemusíš dostať všetkých 5 zo série, lebo je to v nich náhodné...
 

DeletedUser

Hosť
Ako som čítal vaše príspevky došiel som na jednu vec.. Zatiaľ sa u nás každý update odložil, ale som toho názoru, že práve nemci dajú update príliš skoro a zabugovaný. Mi slováci počkáme kým to bude šľapať aspoň na 95% :D
 

DeletedUser

Hosť
MNe sá páči , až na pár chybičiek . Kotré tu boli . A ešte aj sú.
 

DeletedUser

Hosť
Taka úloha nieje. Dá sa nájsť len v bedničke ktorú môžeš získať v boji o pevnosť.
 

DeletedUser4009

Hosť
neviem na sk2 ho ma jeden hrac ma uroven 15..neviem ci pravda pisal ze uloha ale dako mi to nejde
 
Hore