Diskusia o 1.33

DeletedUser

Hosť
kratky rebricek odmien za priatelske body ak vas to zaujima.

10 PB - naplnena fajka (100% energia)
50 PB - 1000 exp
100 PB - 5000 $
500 PB - ocelova bedna
1000 PB - slon (150% rychlost)
5000 PB - Noz Sama Hawkensa (bonusy vid tw-db)
10000 PB - Elixir znovuzrodenia (po pouziti resetne atributy a skilly)
50000 PB - 10 predmetov podla vyberu (zoznam posle admin)
100000 PB - 10 predmetov z vlastnymi bonusmi a vlastnym designom
500000 PB - pristup do admin toolu na vlastnom serveri
 

DeletedUser

Hosť
A za co dostavam tie priatelske body? Ak pozvem niekoho do hry a on sa regne, mam 1 priatelsky bod ci ako?
 

DeletedUser2943

Hosť
trošku negatívnych postrehov z verzie 1.33
Nový duelový systém úplne zničí postavu s chladnou zbraňou, aspoň čo sa týka duelov. Strelec dá vlastnosti do zručnosti a má aj streľbu aj presnosť, chlaďas takú možnosť nemá. :huh1:
Úloha u Waupeeho mi síce resetla duelové schopnosti, ale reset vlastností príde na cca 300000 bez nugetov-
Ak začnete na novom svete bud sa rozhodnete pre duely a potom nemáte žiadne práce a žiadne splnené úlohy - a z úloh je dosť bodov vlastností aj schopností.
Nemal som nikdy problém s použitím nugetov, ale robiť reskill každý mesiac je trochu moc. Navyše po každom update prídu nové úlohy a ak ich chcete splniť tak to chce aj 2-3 reskilly. Naposledy ma to kvôli tretiemu kľúču stálo 300 nugetov a 250K $ ( stejne som nenašiel) :grrr:
Možno mám poslednou dobou len negatívne názory, ale nepomôžem si.
p.s. Tie Jimove roztrhané nohavice za 450 $ z okovanej truhly na sv 3 mi tiež na nálade nepridali :pif paf
 

DeletedUser

Hosť
kratky rebricek odmien za priatelske body ak vas to zaujima.

10 pb - naplnena fajka (100% energia)
50 pb - 1000 exp
100 pb - 5000 $
500 pb - ocelova bedna
1000 pb - slon (150% rychlost)
5000 pb - noz sama hawkensa (bonusy vid tw-db)
10000 pb - elixir znovuzrodenia (po pouziti resetne atributy a skilly)
50000 pb - 10 predmetov podla vyberu (zoznam posle admin)
100000 pb - 10 predmetov z vlastnymi bonusmi a vlastnym designom
500000 pb - pristup do admin toolu na vlastnom serveri

ako sa dajú zíkať pb ? ?
 

DeletedUser244

Hosť
abedy, na sk1 ma jedna hracka vsetky nahrdelniky ale zberatelsky nahrdelnik nedostala...kde urobili sudruhovia z ndr chybu? :pánko
 

DeletedUser5241

Hosť
kratky rebricek odmien za priatelske body ak vas to zaujima.

10 PB - naplnena fajka (100% energia)
50 PB - 1000 exp
100 PB - 5000 $
500 PB - ocelova bedna
1000 PB - slon (150% rychlost)
5000 PB - Noz Sama Hawkensa (bonusy vid tw-db)
10000 PB - Elixir znovuzrodenia (po pouziti resetne atributy a skilly)
50000 PB - 10 predmetov podla vyberu (zoznam posle admin)
100000 PB - 10 predmetov z vlastnymi bonusmi a vlastnym designom
500000 PB - pristup do admin toolu na vlastnom serveri

A keď budem mať nad milión?
 

DeletedUser

Hosť
pochybujem, ze niekto kedy ziska co len 100k bodov, tj priblizne 100k nugiet, si to prepocitaj.

Wookie, chyba nie je nikde, len niekde trva dlhsie kym to system prebehne a pripise vsetky odmeny. Aj ked neviem, stare svety mali byt rychlo, kedze je tam malo hracov. Takyto isty problem bol kedysi na bete ale uz tu chybu opravili a osobne mi vsetky odmeny nabehli asi po par dnoch, plus niektore odmeny s vecami som aktivoval kupou dalsieho predmetu z toho typu.
 

DeletedUser3733

Hosť
Zdá sa mi, že to tu už bolo spomenuté, niesú to nugetty, ale expy ktoré dosiahne hráč, ktorého ste do hry dostali.
Ešte aby som nezabudol, tak hráč ktorí sa prihlási cez vašu pozvánku, dostane Sedlovú Tašku Buffala Billa (obsah je nepredajný).

Na margo updatu, s tými telegramami to pekne po(vykakali), je to dosť neprehľadné, lepšie bolo zvýraznenie textu a chýba mi možnosť vymazať telegramy naraz (pred updatom sa to dalo).
Jedine to archivovanie je celkom ok.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore