Diskusia o 1.33

DeletedUser

Hosť
neznášam to ... naše svety bežia asi ešte na sovietskych serveroch ... keď samé bugy, iba na nás šetrí INNO, ťahá z nás prachy za každú blbosť, ale ostatné ho netrápi, hlavne, že úloha na reskill je len do 31.10. horšie jak u nás v parlamente
 

DeletedUser

Hosť
úloha má byť až do konca novembra...tak by sa to malo v pohode stihnúť...
 

DeletedUser

Hosť
úloha má byť až do konca novembra...tak by sa to malo v pohode stihnúť...

jseš si opravdu jistá, že do té doby update dojde? nevim, nevim....

ono taky záleží v kterém že to tom německu ten update dělají, jestli je to z východního.....:xdxdxd:
 

DeletedUser4009

Hosť
Jaj to je blbost co je unas ine ako inde tam to hraju pohode..ano sme pre inno nic velka nula..JE TO PRAVDA V CECHCHACH OZNAMILI ODKLAD NA NEURCITO
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser244

Hosť
abedy ako zozeniem slona?

chcem.jpg
 

DeletedUser

Hosť
Myslím že to má niečo spoločné s priateľmi ,ale nie som si istý.
 

DeletedUser

Hosť
slona za 1000 friendship points, čiže tých, čo pozveš do hry majú dokopy nahrať 1000 lvlov, ak som to dobre pochopil
 

DeletedUser4506

Hosť
?

Môžem sa spítať prečo niekomu pribudli peniaze a Exp a mne na svete 5 nič?:kukam:
 

DeletedUser

Hosť
neviete ako na tie nové setové predmety? na ari už som napr, pán topánok a tie nové mi nedalo....len z Pán tela, čo som dorazila po update mám ten nový kabát alebo čo to je :(
 

DeletedUser1722

Hosť
Ahojte chcem vedieť ako je to teraz s tými duelovými schopnosťami ?...napr. že o koľko percent je presnosť silnejšia ako vystupovanie ...lebo sa píše že vystupovanie taktika atď už nesú tak dôležite ako presnosť a uhýbanie :)
 

DeletedUser5716

Hosť
ide vam splniť uloha Pustatina (Lenivý pomocník šerifa?) ???
 

DeletedUser4506

Hosť
...

Prečo mi stále nepribudli Skúsenosti,peniaze a tituly na svete 5 za úspechy?:grrr:
čakám už 3 hodiny a stále nič...
mám više 10 000 bodov úspechov a čo som pozeral mal som ostať minimálne 15 Titulov..A mám 1!:grrr:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
VIEM získat revolver buffalo billa ale rozbehnutý hráč ho nedostane :)
 
Hore