Diskusia o 1.33

DeletedUser4506

Hosť
:(

Prečo mi stále nepribudli Skúsenosti,peniaze a tituly na svete 5 za úspechy?
čakám už 1 deň a stále nič...
mám više 10 000 bodov úspechov a čo som pozeral mal som ostať minimálne 10 Titulov..
Už som dosť nervozní že som ešte nič nedostal..
Prosím riešte túto chybu.
Ďakujem:grrr:
 

DeletedUser

Hosť
No ako ste si sami mohli všimnúť troška nám niektoré veci v hre vôbec nefungujú tak ako treba, čo na to dodať konkrétna informácia o problémoch, ktoré nastali prakticky hneď po update sme vedenie INNO GAMES a príslušného zodpovedného vedúceho pre Slovensko informovali a čo a ako bude ďalej už záleží len na ňom a na tom čo sa povie Linteovi.

Všetci samozrejme dúfame včetne nás, že sa všetky chyby sa odstránia v čo najkratšej dobe.

Určite Vás budeme o tom čo nám posunú zhora hneď informovať.
 

DeletedUser

Hosť
Cviro, skus ziskat nejaky novy titul. Vsade boli problemy s dodatocnymi odmenami z uspechov, ale niektore boli pridane ak si ziskal nove ocenenie, alebo boli odmeny pridane po par dnoch, kvoli poctu hracov. Ak by script vygeneroval vsetko naraz tak by server asi lahol. Samozrejme, moze ist o novy problem, ale vacsina odmien bola fixnuta tym, co som napisal. Dalsia vec, ak ste nedostali vec napr za zozbieranie vsetkych ciapok v hre, tak skuste kupit nejaku lacnu ciapku znovu (nezalezi za aku cenu). Mozno to niekomu pomoze, kym nedostanete odpoved zo supportu.
 

DeletedUser3241

Hosť
presne ... mal som zozbierane vsetko ale aby sa to pripocitalo treba kupiteste nieco naviac.. a Zberatelske sako sa zobrazuje uplne dole v invente ... aby ste sa nezlakli ze ste ho nedostali
 

DeletedUser4506

Hosť
...

Stále nič...žiadne Skúsenosti,Peniaze a ani tituly a už som aj 1 získal.. nepridalo mi ho.
Už neviem..a naozaj sa mi nechce čakať dokim dostanete odpoveď od InnoGames..Bude to trvať zase minimálne 1 týždeň..:(
 

DeletedUser

Hosť
Mám tomu chápať tak, že vystupovanie a taktika nie je potrebná, alebo jej stačí menej ?? či viacej ?? ako to je, čo to vlastne je ?? treba tých schp. viac, lebo sa zoslabili...aby dali taký účinok, ako kedysi ?? alebo naopak ??
 

DeletedUser

Hosť
Ked bol znizeny ich ucinok, logicky tych schopnosti treba viac, aby mali taky isty ucinok.
 

DeletedUser

Hosť
Ale o koľko viac...o polovicu ??

Na svete 2 som dostal tri truhlice za pomíňanie nuggetov...
za 50 tú najslabšiu, za 200 tú ďalšiu v poradí a za 1000 tú najlepšiu...ešte mám šancu získať truhlice ?? ako nasleduje tá postupnosť získavania truhlíc ??
 
Hore