Diskusia o hernej udalosti - Staviteľova odplata

DeletedUser10091

Hosť
P.S Pre lintea ..... Pri vyhodnoteni poprosim preratanie a prekontrolovanie oznamok nakolko som si vsimol ze aj oznamka a cisla su chybne podaktorych :D :D :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Vyhodnotenie bude tento týždeň, majte potom trochu strpenia.

Plánujem potom aj v budúcnosti spraviť podobné akcie, pre iné triedy postáv, ak máte napr. vy nejaký návrh, tak napíšte, rád sa nechám inšpirovať.
 

DeletedUser

Hosť
P.S Pre lintea ..... Pri vyhodnoteni poprosim preratanie a prekontrolovanie oznamok nakolko som si vsimol ze aj oznamka a cisla su chybne podaktorych :D :D :D

Kontroluje sa to vždy. :)

Linteo: Čo tak duelové "šialenstvo"? Zvýšiť dmg rovno o 100% v dueli. Alebo to isté, ale v boji. Môže to byť sranda. :ociza:
 

DeletedUser

Hosť
pre mňa by bola sranda, keby zvýšili o 100% šťastie na nález)))) nebola by som proti)
 

DeletedUser

Hosť
hneď by bolo rekordné prihlásenie hráčov)))všetci by pracovali ako včeličky)
 

DeletedUser10091

Hosť
Nie som proti nasi sikovny admini by to mohly aj dnes spravit.. :) som si chcel za tei papieriky tie elixiri kupit :(
 

DeletedUser9056

Hosť
Ešte nie je koniec týždňa (Linteo povedal, že vyhodnotenie bude behom tohto týždňa). :)
 

DeletedUser

Hosť
myslím si, že má toho dosť teraz...tombola, nový boj, update...určite sa k tomu dostane potom....tiež je len človek a nie stroj, tak majte ešte chvíľku strpenia, veď už v podstate výsledky poznáte)
 

DeletedUser9056

Hosť
a nie Nedeľa, no ták, už len chvíľku. Zober to s tej pozitívnej stránky, najdlhšie to môže trvať už len cca 4 dni. :D
 
Hore