Diskusia o hernej udalosti - Staviteľova odplata

DeletedUser10091

Hosť
Tak keby to fungovalo tak aj ja by som chcel radsej daco ine ako tu ocelovku...:( ale take vymeny sa netoleruju :D
 

DeletedUser

Hosť
no ako to ja vidím tak nás tu linteo nepochváli za spam a na výmenou si môžem rovno zabudnúť :D
 

DeletedUser

Hosť
to áno, ale asi potom nepoznáš charakter ľudí..problém je ten, že keď ustúpiš jednému, tak začnú aj ostatní dobiedzať.....preto sa nikdy nikomu nevyhovie, lebo mu to ostatní pokazia...ľudská nenásytnosť a chamtivosť niekedy nepozná medze ))
 

DeletedUser

Hosť
nj :/ asi by som už mal prestať lebo jedno upozornenie za spam som už dostal :/ takže kto si chce pokecať nájdete ma na buffale :D tu už budem radšej ticho :/
 

DeletedUser

Hosť
to áno, ale asi potom nepoznáš charakter ľudí..problém je ten, že keď ustúpiš jednému, tak začnú aj ostatní dobiedzať.....preto sa nikdy nikomu nevyhovie, lebo mu to ostatní pokazia...ľudská nenásytnosť a chamtivosť niekedy nepozná medze ))
to som ale predsa napísal hneď v prvom príspevku ;)
 

DeletedUser10091

Hosť
Sutaz uz je uzavrena..:D uz len cakame na vyhodnotenie aj ked to nie je moc tazke :)
 

DeletedUser10091

Hosť
Mam jednu technicku otazku :D presne na lintea alebo na nieakeho cloveka ktori ma nastarosti tu sutaz :) ked mi praca skoncila 20:00:26 ci sa to rata alebo nie do sutaze :)

Teoreticky by sa to mohlo nakolko ste spravili chybu a ten bonus bol nefunkcny na skoro vsetkych svetoch :)
 

DeletedUser

Hosť
tak ako je to ? nevidel som nikde napísané oficiálne ukončenie udalosti alebo čo, vyhodnocuje sa to alebo sa nevie ešte ?
 

DeletedUser10091

Hosť
dobre berem spet..:D aj bez toho som vyhral sice natesno ale pomohol mi ten start tej udalosti : :D :D :D som sa normalne spotil pri tom prepocitavani :D
 
Hore