Diskusia o hernej udalosti - Staviteľova odplata

DeletedUser

Hosť
nie nie, nič sa nebude odstraňovať :/ tak ako to je je to fajn :) :D
 

DeletedUser

Hosť
mám jednú technickú otázku :/ ideálne na Lintea

je tu pidi, malinká, minimálna možnosť že by som dajme tomu mohol vyhrať tie bezvedomia za buffalo :/ tak by ma zaujímalo či by sa nedalo zariadiť aby som dajme tomu namiesto tej truhlicu dostal divadelnú sukňu, oba predmety sa dajú kúpiť len z obchodu a oba stoja rovnako takže si myslím že by ste to mohli umožniť ...

ďakujem za odpoved
 

DeletedUser

Hosť
mám jednú technickú otázku :/ ideálne na Lintea

je tu pidi, malinká, minimálna možnosť že by som dajme tomu mohol vyhrať tie bezvedomia za buffalo :/ tak by ma zaujímalo či by sa nedalo zariadiť aby som dajme tomu namiesto tej truhlicu dostal divadelnú sukňu, oba predmety sa dajú kúpiť len z obchodu a oba stoja rovnako takže si myslím že by ste to mohli umožniť ...

ďakujem za odpoved

ja ti vyzlečiem tú svoju, neboj))))
 

DeletedUser

Hosť
nwm prečo by to nemohlo byť možné :/ oba majú rovnakú hodnotu takže je to rovnomenná odmena :)

ok diki berrynka :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
ja ti to objasním)) lebo z truhlice ti na 85%padne nepotrebná, bežná vec..,kým sukňa je užitočná, predajná a hodnotná)))
PS: Samozrejme aj tá moja)))

Marek, ty si zakladateľ? Ten, s tými ružami a alkoholom furt?))
 

DeletedUser

Hosť
jj sak práve o to ide :/ a tú truhlicu ani nemôžem predať :/ sak sa nič nedeje a za opýtanie nič nedám :) ja som aj tak rád že zorganizovali niečo také :D konečne udalosť jak vyšitá pre mňa
 

DeletedUser

Hosť
hej, odpovedz na všetko, kým si celý , ohybný a plne funkčný ))))
 

DeletedUser

Hosť
ja som až teraz zbadala tie písmenká....si ako agent v utajení)) tak vidíš, fakt ti môžem dať tú svoju sukňu))
 

DeletedUser

Hosť
no niekedy dávno pradávno ked ešte ani súpravy oblečenia neboli som hral ako lord marek a akosi mi ostal účet na fóre z tých čias :D
 

DeletedUser

Hosť
veď ja si vždy všetko robím svojvoľne, nevšimol si si to ešte?) ale Linteo mi odtrhne moje maďarské bačkory, ak začne toto tu čítať))) budeme sprajeri ))))
 
Hore