Diskusia o hernej udalosti - Staviteľova odplata

DeletedUser10091

Hosť
škoda uz som sa tesil dnes na tie papieriky ze si kupim druhu suknicku :D
 

DeletedUser

Hosť
ja si myslím že ak sú naši vedúci takí šikovní ako vyzerajú tak to zmáknu aj dnes :) nie je veľa hráčov ktorí sa zapojili tak by s tým v podstate nemal byť veľký problém
 

DeletedUser10091

Hosť
A este jedna otazka ked niekto prida oznamka po 20:00 uznaju sa mu este ..? :D lebo ak hej je to nefer ..:D
 

DeletedUser10091

Hosť
Logicky by mali platit prispevky vlozene do 20:00 a bolo by to spravodlive :D
 

DeletedUser

Hosť
ale zas by sa malo počítať zadanie práce....napríklad mne práca bude končiť 20:08 a čo teraz? to sú hodinovky, to tak nevypočítaš...pri dueli je to iné
 

DeletedUser

Hosť
myslím že jedna práca hore-dole toho veľa neovplivní, aj tak nie je zapojených nejako veľa hráčov :/ ešte 29 minút čakať :/
 

DeletedUser

Hosť
na svete california ich je veľa,sa pozri

myslím si, že Buffalo vyhral zaslúžene parasimpi z Lost Legends))) Vždy som vravela,že je to mesto šikovných a čestných ľudí) prajem mu to,tak dúfam,že mu to vyjde
 

DeletedUser

Hosť
califa mňa osobne netrápi kedže tam nie som, ale môže to spomaliť vyhodnocovanie :/
 

DeletedUser

Hosť
Pre toto mám rád staré svety :D
s tým vymieňaním predmetov by to bolo síce pekné ale nie moc fér, keďže v dlhopisovej cene majú stavbári oveľa vyššie odmeny a každý víťaz by si isto vypýtal obálky v danej hodnote ;) (stavbári majú ceny vo výške skoro 1300 dlhopisov)
 

DeletedUser

Hosť
nepýtal som dlhopisy :/ pýtal som vymeniť 2 rovnako drahé predmety takže z podľadu dlhopisov to je stále rovnaká hodnota
 

DeletedUser

Hosť
nepýtal som dlhopisy :/ pýtal som vymeniť 2 rovnako drahé predmety takže z podľadu dlhopisov to je stále rovnaká hodnota
ja viem, ja len vravím, že keby chcel jeden vymeniť tak by chcel každý a obálka s 500 dlhopismi je technicky tiež v rovnakej cene ako niečo za 500 dlhopisov :) ale tak nikdy nevieš, možno sa nad tebou Linteo zľutuje :D
 

DeletedUser

Hosť
nj ako som už niekdy vyššie písal: za opýtanie nič nedám :) kto vie možno bude súhlasiť :) a ak nebude ja aj tak poďakujem (ak vyhrám) :D
 
Hore