Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser10852

Hosť
Moj uprimny nazor je ze tych setou tu uz je az moc...uz by to mohlo aj skoncit s tymato setama toto uz nie je hra ked si clovek nahodi set na seba a hotovo kde je ten prvotny zmyswl hry ako davnejsie ked si hraci lamali hlavu co je pre nich najlepsie.... nehovorim to pre to ze by som tie najnovsie sety nemal len proste kazdu chvilku je tu nova tombola a dalsi pokus o nugetenie.... :(
 

DeletedUser

Hosť
Krieg aj keď nesúhlasím s tým, čo robíš v hre, tak tu si prezentoval práve opačný postoj, za ktorý máš u mňa obrovské plus.
Presne toto je problém, nové sety, ktoré sú v hre a z ľudí robia opice a snažia sa každého "zrovnať", ale vlastne rozdelujú, pretože kto má set a nevie duelovať/pracovať, tak zrazu vie, ale kto ho nemá a vie duelovať/pracovať, tak zrazu nevie, je to hlúposť..

Už dosť uľahčujú všetko kalkulátory, nie ešte aj tieto sety, najlepšie bolo kedysi, všetko sme rátali sami a sami sme zisťovali čo je na akú príležitosť najlepšie.
 

DeletedUser9056

Hosť
Jednoznačne s vami súhlasím, áno je fajn, keď prídu nové predmety, no nie keď prídu súpravy, vďaka ktorej stavbár (všetko Sila+Stavanie) porazí duelanta bez nej.

Hráči čo ma poznajú, vedia že som za každý nový predmet, pre zberateľov to je len plus (aj keď už predmety nezbieram) a celkovo to oživí hru, ale toto sa mi už nepáči. To akože budeme každé tri mesiace mať tri nové súpravy...? Veď radšej nech dajú nové úlohy, úspechy, remeslo, čokoľvek.. ako zas súpravy, koho to baví? Ach jáj. :(
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser10856

Hosť
Tak určite by oživilo hru skôr viac úspechov alebo nejaké zaujímavé posilnenia na boje typu preskočenie 2 políčok v jednom ťahu, 2 výstrely alebo čosi také aby to nebolo stále rovnako suché :)
 

DeletedUser5584

Hosť
Asi ma ukameňujete a označíte za nymanda ,ktorý závidí, ale všetky súpravy pridané neskôr po čingovej,AQ a NB mi lezú na nervy
 

DeletedUser9056

Hosť
Očividne sme sa viacerí zhodli na tom istom. Ozaj by bolo lepšie, keby pridali nové úlohy; úspechy; remeslo; apod. ako nové súpravy. Škoda je tá, že tvorcov to asi moc nezaujíma. :neisty:

Uvidíme, neviete niekto kedy majú prísť už aj k nám Dobrodružstvá alebo "eventy" s Awesomiou? Už sa dosť dlho na bete testujú.
 

DeletedUser6508

Hosť
nie je to skôr tým, že ona je na ručnú zbraň a v 1. dueli ma strelnú?
 

DeletedUser9056

Hosť
Ako pozerám, máme nový update. Nové úlohy, zmeny v úspechoch a už pribudli aj dobrodružstvá. :) Len akosi nejdú zapnúť a v tých nových úspechoch sú nepreložené názvy (mám ti to Linteo napísať do chýb alebo netreba?).
 

DeletedUser6273

Hosť
To je fakt super keď je úloha funkčná, ale sa nedá splniť, lebo ešte nie sú zavedené dobrodružstvá :D

To už mohli počkať a spustiť úlohu až keď by sa dala aj dokončiť :(
 

DeletedUser10856

Hosť
no pobr74 ja som skúsil aj F5 či náhodou práve plnením tej úlohy sa tie dobrodrúžstva akože neodomknú ale sklamalo ma to :D
 
Hore