Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser3724

Hosť
preco sa nedaju vylepsit niektore veci ? niektore lacne idu niektore draksie nie ... nakupil som 729x rozbity dzban aby som odklikol uspechy a potom zistim ze sa nedaju ... taktiez napr pansky kon co a da ziskat iba 1kus v ulohe sa da vylepsit .. ako sa moze dat ked viac nenajdem ??? .. taktiez item z el mariachi .. tiez viac nemozem mat ako jeden a ine sa tiez da ... co sa daju ziskat iba raz sa daju a ine co viem kupit v obchode sa nedaju ..

tesil som sa na toto vylepsovanie ale toto je pokazene cele
 
Naposledy upravené moderátorom:
Coby sa nedali. Ja mam yumu na levely 2 270%. inak neviem preco to tak je ale na level 1 mi pridalo 23% ale na level 2 uz len 22 % a pritom to ma byt rovnake. nieje to nejaka chyba? a na level 3 to dava zas 23 % :D

Ako som uz niekde pisal vylepsovat sa oplatia len kone a zbrane. jedine u toho je cena adekvatna velkosti vylepsenia. Ale ako Linteo pisal mohli to zkombinovat nejak a vyrabat upne nove veci alebo popripade pripojit aj remeslo . Pride mi to zas narychlo usita vec ktora bude len zalezitostou dvoch dni a potom to uz nebude ani v hre vidiet. Hratelnost to nezlepsilo.

Nudime sa vyssie levely :(
 
ok beriem spat. niektore sa nedaju ale to bude nejaky bug zas. takze urcite to opravia. a tiez mi nejde do hlavy preco sa daju vylepsit veci ktore mozem ziskat len raz :D
 

DeletedUser3724

Hosť
keby sa dali tak to nepisem ;) ... no neviem ci bug .. ale to s vylepsenim predmetov ktore su len raz je fakt nelogicke

ani kone sa nedaju vsetke ... oslik sa da mustang sa neda .. valentinsky kon co bol rok dozadu sa da a tiez je max jeden kus
 
ta vyroba veci v remesle je super vec . to klikanie bolo na zblaznenie. Konecne nejaka nova uloha ale dajte uz konecne nieco tazke a pre vysoke levely. zmena shopu ok. Inak mohli by ste podla toho rozdelit aj produkty v batohu. napriklad ciste len produkty z prac , potom posilnenia, recepty, a potom veci co davaju schopnosti ako sedla atd. lebo je v tom chaos. rolujem minutu pokial nieco najdem.
 
este jedna vec. neviem aka je odozva v inych krajinach na to vylepsovanie predmetov ale nezda sa vam ze to poskodenie pusiek je az moc vysoke? Dost to citit na dobrodruzstvach a supravove zbrane trosku stratili cennost. Napriklad take NB zbrane su uz zbytocne
 

DeletedUser10936

Hosť
Ahojte, chcem sa opýtať že kedy bude vylepšený obchod za veteránske body ? lebo teraz viac - menej ľudia zbierajú veterány kvôli tej truhlici ... :ociza:
 

DeletedUser6273

Hosť
HM, zaujímavé, ten filter v zozname priateľov na posielanie vajíčok bude opäť fungovať ?

To akože sa budú vajíčka dať posielať aj po update ? Teda 2 dni po skončení akcie ?

Či ako to je myslené ?
 

Deleted User - 4

Hosť
Ahojte, chcem sa opýtať že kedy bude vylepšený obchod za veteránske body ? lebo teraz viac - menej ľudia zbierajú veterány kvôli tej truhlici ... :ociza:

Na niečom sa pracuje :)

Ak máte nejaký nápad, aké predmety by sa tam mohli pridať, napíšte do sekcie fóra pre nápady do hry.
 

DeletedUser

Hosť
Nikto ale nehovoril nič o tom, že by sa mali dať predávať po tomto update :howgh:
 
Hore