Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser10856

Hosť
no pozeral som že aj úspechy k tým sériam úloh už pribudli a podľa tých úspechov by práve tá úloha s tým dobrodrúžstvom mala byť posledná v tej sérií :/ takže čakáme
 

Deleted User - 4

Hosť
Pomýlili sa, tie úlohy mali byť až neskôr. Zatiaľ sa teda tá úloha nedá dokončiť, takisto nie sú spojazdnené ani dobrodružstvá. Ale budú už čoskoro :)

Zajtra sa môžete tešiť na novú hernú udalosť "Deň mŕtvych", už to tu na fóre spomínal Apolonius:

Čo hovoríte na novú tombolu, k pamiatke zosnulých ?(Halloweenu, Día de los muertos) už je jedno ako to nazveme :) Príchod pravdepodobne o týždeň
Opäť sa bude zberať - kvety, princíp ako na Valentína, so svetovými odmenami :) ( za určitý počet nazbieraných kvetov, dostanete odmenu, ak celý svet nazberá určitý počet kvetov, dostanete odmenu;)
až na tú tombolu, kde si vyberáte z kariet :) a dostávate odmeny, zlepil som narýchlo niečo dokopy
2CD2Tvy.png

Princíp je jednoduchý, točíte, denne 1x točenie zdarma, potom za 25 nugg/upd, vyberiete kartu, ak je tam slnko, tak dostanete odmenu z 1. koša, buď si ju vyzdvihnete, alebo idete ďalej do druhého koša, samozrejme automaticky strácate tú prvú výhru, maximálne môžete skúšať šťastie do stupňa 5, kde sú najlepšie veci, ak vytiahnete kartu smrťky, buď hru podplatíte (50nugg.), alebo ste prehrali a dostanete 25 kvetov :)

Kto chce vedieť viac a skúsiť si to, je to spustené voľne na beta serveri.
Pre zobrazenie tomboly je potrebné mať nazbieraných aspoň 500 kvetov.
(Odmeny za kvety sú ešte v príprave)
 

DeletedUser3585

Hosť
Mne sa tiež páčia viac tie staré... ale je mi to celkom jedno, veď kto dnes ešte používa fórum?
 

DeletedUser

Hosť
ja ho používam dosť , dávam tam hráčov z môjho mesta duelové akcie , niekedy nejaký ten build im tam dám , poprípade na mestský / aliančný trh , listina hráčov ktorý kradnú a pod.
 

DeletedUser10940

Hosť
Bude v novej verzii už pridané aj to že kóma z práce neplatí pre duely ?
 

DeletedUser

Hosť
A kedy už konečne bude vyhodnotenie tej súťaže ktorá sa skončila 19.3. ???
Už prešlo dosť od vtedy...
 

DeletedUser6273

Hosť
Hm, teda podľa popisu update 2.21 bude konečne kino aj unás ?????

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Zmeny v kine

Pre naše kiná sme zmenili poskytovateľa videí, ktorý funguje inakšie.
Teraz budú videá väčšie a už nebudú viac trvalo dostupné, čo znamená, že niekedy budete musieť prísť znovu a skontrolovať, či sa nepridalo nové video.
---------------------------------------------------------------------------------------------
 

DeletedUser

Hosť
Nepáči sa mi to vylepšovanie predmetov.
1.) je to spravené tak nepremyslené (nereálne), proste len hodíš 3 veci a je to... keby to bolo aspoň viac premyslené napr.: vylepšovanie spojené s remeslom alebo musíš ísť niekam na mape a dať to vylepšiť kováčovi/chovateľovi zvierat
2.) je to spravené viac menej kvôli tomu aby nuggeťáci kúpili viac nuggetov kvôli súpravam z tomboly.
 
Hore