Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser10978

Hosť
bolo písané že po skončení tomboly sa budú dať dražiť
podla mňa tombola už skončila :D
 

DeletedUser

Hosť
Všimol som si bug v remesle, a to taký že keď vyrobím napríklad 20 predmetov so zeleným stupňom obtiažnosti tak do úspechu masová výroba mi to pridá len 1 bod namiesto 20 takže ak by bolo možné tak by som rád uvidel tie zvyšné body prirátané do úspechu, škoda že som si to všimol neskoro, ďalšia strata času a surovín
 
Kde je tam bug? Zelený stupeň znamená, že bod dostaneš raz za čas práveže. Nie to, že keď vyrobíš 20 produktov tak ti dá 20 bodov ;) Pri tých 20 ti nemusí dať ani bod ale može dať aj 5, je to o náhode.
 
Guard on pisal o uspechu nie o remeselnych bodoch. Masova vyroba je uspech ked vyrobis tusim 150 vyrobkov so zelenym stupnom a je jedno ci ti da remeselny bod ale bo nie.
 

DeletedUser

Hosť
Presne ako roy napísal myslel som úspech ;) a vďaka tomuto budu budem musieť ten úspech splniť na 600vkových receptoch no ďakujem pekne
 
Naposledy upravené moderátorom:
Rafe potom toto davaj do hlasenia chyb nie do diskusie o updatoch :) Inak ten uspech uz asi nesplnis. dat remeslo na 650 a potom mat zelene tak to je ina fuska. Ja ma ten isty problem ako vidno na tom screene vyssie. Remeselny uspech uz asi nedokoncim :(
 

DeletedUser2852

Hosť
Som zvedava kedy príde up-date k pevnostiam a dobrodruzstvam. Oprava chyb v pohode, ale zmeny v shope pre mna osobne nie su ziadnym prinosom. Ked nieco chcem kupit, tak si to najdem, nech to okienko je stvorec alebo obdlznik , je to uplne jedno...
 
nejak ten bonus na 200% rychlosti v tom shope nevidim. No a tiez by som cakal viac. uloha jednoducha tak na 3 dni . Hratelnost sa nemeni len sa riesia blbosti co niesu podstatne pre hru.
 
Hore