Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser2571

Hosť
Zdravim neviete ake posilnenia budu mat tie nove produkty co sa budu dat vyrabat?
 

DeletedUser

Hosť
Jediné čo sa mi páči na tomto update je ten indiánsky avatar a tie nové recepty :D škoda že tie produkty majú trošku odveci grafiku ak sa pozriem na zvyšné produkty ale šak nevadí :D snažili sa
 
no to zaujima aj mna. inak toho avatara dostal len jeden clovek takze pre nas ostatnych nic.

Mimochodom s tou prieskumnikovou jazdeckou supravou to akoze myslite vazne ze odolnost +2 ? to co uz je len za bonus. v porovnani s daltonovou ktora ma +25 mi to pride ako chyba.
 
Pár chýb a návrhov by som aj ja našiel ktoré ma napadli :)

-na trhu napríklad keď kupujete viac ako 999 kusov predmetov Vám neukáže celé číslo. Ako v prípade nižšie kde bolo kupovaných 610ks kosákov a 1021ks pohárov vody
[SPOIL] [/SPOIL]

-nepoužitelné predmety z cirkusu, ktoré sú dobré len na plnenie inventárov. Mám namysli tie ktoré pridávajú PB na danú prácu. Myslím si že ich nikto nepoužíva pravidelne dokonca ani malý level

-v cirkuse staré súpravy z roku 2012

-taktiež možnosť za VP (odmena z dobrodrúžstva) kupovať aj iné predmety ako nápoj na vlastnosti a trezor. Čítal som na chate aj taký nápad že odpadlíkova súprava by sa mohla dať kupovať za VP.

-pridávanie viac úloh z odmenami ako sú (schopnosti,vlasnosti,predmety do súprav, atď.) Lebo ako som postrehol je síce pekné že dáte novú úlohu a ľudia sa potešia že zase si polepšia novým úspechom lebo to je jediné čo ich žene na dokonečenie úlohy. Tie body skúseností čo sa dostávajú z nových úloh sú smiešne a hodné levelu 20. Potešili by ste hráčov tým že by ste dali naraz viac úloh s rôznymi úrovňami dostupnosti tým pádom aj s rôznymi xp. Napr. úloha do 30 levelu s 500xp je ešte v pohode ale keď dáte človeku s úrovňou 140+ úlohu s 500xp sa len pousmeje a robí to kvôli úspechu iba a to mňa osobne a myslím že aj viac ľudí nebaví.

-bonus súpravy Prieskumníkovej jazdckej je tiež smiešny +2odolnosť ?! Ako vážne ? Bob Dalton jazdec dáva 25 odolnosť keby to dávalo aspoň toľko odolnosti.

Sťažnosti na zrušenie ochrany z prác budem písať až neskôr najskôr si to budem musieť vyskúšať aké to bude. ;-)

V tejto chvíli ma v rýchlosti napadlo iba toto. Ak by som postrhol v chate alebo ma napadlo ďalšie dobré nápady budem to tu pridávať a publikovať. :)
 

DeletedUser

Hosť
kúpil som 4 trezory za 240k a hádajte čo mi padlo podla screenu keď som otvoril všetky :D http://prntscr.com/861aek akože dolárov mám dosť ale toto ma dosť censored takže aj tieto zbytočnosti by mohli odstrániť z trezorov, treba myslieť aj na zdravie niektorých hráčov :)
 

DeletedUser

Hosť
Písal som, že sa sem už nevyjadrím, ale ..

http://prntscr.com/86t6d8 čo je toto za kravinu? Nehovoriac o tom, že ten update nič nerieši (až na nové recepty, ktoré nevieme ako získať a podobne, ale to nevadí), tak ešte aj pridajú takúto kravinu?
Mám na El Paso najvyššiu úroveň, jasné, že budem mať omnoho lepšie schopnosti ako 99% mojich súperov, to ako moje mesto bude strácať tie body len preto, že ostatní hráči na svete sú za mnou?

Veď to je choré, aby celé mesto teraz malo zlú štatistiku kvôli tomu, že majú v meste hráča s najvyššou úrovňou?
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
Pár chýb a návrhov by som aj ja našiel ktoré ma napadli :)

V tejto chvíli ma v rýchlosti napadlo iba toto. Ak by som postrhol v chate alebo ma napadlo ďalšie dobré nápady budem to tu pridávať a publikovať. :)

Lepšie ako do tejto témy si radšej zvlášť tému v nápadoch.

Potom to môžem prípadne preposlať aj do InnoGames :)
 

DeletedUser

Hosť
Hanbiť by sa mali ľudia, ktorí urážajú a nadávajú iným bez dôvodu :) Ale zrkadlo nech si nastaví každý sám.
 

DeletedUser

Hosť
V tom prípade by sa malo hanbiť INNO, že to zaviedlo takúto hlboko moralistickú vec :D

Mne to vyhovuje, aspoň sa mám bez hanby o koho odpalovať :D
 
Hore