Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser10724

Hosť
Preco zrusili 48h ochranu z komy z prace??? Pokial viem tak tu tu nik nechce okrem kktkov expiacich na neduelantoch.
 
Ahoj ľudia. Našiel už niekto nejaký ten nový návod ? Mne sa to akosi nedarí :p .
 

DeletedUser6273

Hosť
Mňa by zaujímalo, prečo je stále max remeselných bodov 650, keď recepty sú do 700 PB ???

A započíta sa mi aj tých niekoľko desiatok remeselných bodov, čo som získal po dovŕšení hranice 650 ???
 

DeletedUser10852

Hosť
som sklamany s toho co ma v pondelok prist... pisete ze prace sa budu dat skracovat za nugety... tak sa vas chcem opytat stavanie kostola sa nerata ako praca.. ? som kus pobureny s toho co ma prist...
 

DeletedUser

Hosť
skracovanie prác za nugety je už moc.. ak sa bude dať skracovať stavanie kostola tak stačí hodiť všetko do stavania postaviť sa do mesta s vystavaným kostolom a veselo klikať.. zachvílu je kaźdy nugeťák 150tka

dosť že tu sú každé dva/tri mesiace nové sady, že sa zrušila 48 hodinová ochrana pred duelmi (čo vyhovuje akurát tak duelantom lebo teraz sa každý pracovník musí uspať o nejakého duelanta, keď chce pokoj a nestačí mu sa uspať pri práci) a pod. fajnovky.. ešte aj skracovanie prác..
 

DeletedUser10852

Hosť
nemal by som proti tomu skracovaniu nic... ale bude to mat kus negativny dopad na eventy v ktorych bude treba pozbierat napr 180K srdc kvetin a nwm co sa este zbiera... dalsia vec ked uz sa budu dat skracovat prace nech sa aj skracovanie kostola da... az teda inno Games chce mat zisky... lebo nevidim zmysel skraovania obycajnych prac.... proste je to na hlavu ked uz niekto chce skracovat prace co bude stat 70nugetov (co az tak malo neni) tak ty co budu skracovat kvoli xp sa an to vyprdnu nakolko je to kus nerealne napr 1 400 000 xp dosiahnut tymto sposobom cez kostol by to este slo ale pri praci az ktoru dostanete 500 xp je to na hlavu...moje nazori na toto sa uz nedaju opisat aj ked to je diskusia nemozem vyjadrit svoj nazor na to nakolko je dost velka pravdepodobnost ze mi moj nazor vymazete a date mi tresny bod za spam... ale aj tak to skusim.. :) moj nazor na to je ze inno uz nevie ako ma peniaze od ludi ziskavat... chce zvisit svoje zisky a tym padom si nechat len tych nugetovych hracou (ludia co nekupuju nugety sa na tuto hru vykaslu) a po case aj ty co tie nugety kupuju... je to dost smutne kam sa tato hra zenie... nepisem to s dovodu ze by som patril do tej kategorie co nepouziva nugety... myslim si ze ich dost velkom mnozstve pouzivam... ale tieto vase aktualizacie mi chut do hry ubudaju... s dovodu ze vase podporovanie nugetovych hracou odhana tych nenugetovych a akonahle tu nebudu ty nenugetovy tak ten zvysok sa na to vyprdne a prestane hrat... a dobre vieme ako to je s tou aktivitou na svetoch.. keby ste radsej nieco nove pridali... nove oblecenia do obchodov... popripade nove lwle otvorili aby sa ty na 150lwle az tak nenudili... ale proste dochadzaju mi na to slova
 
Nová séria úloh: Obor zeme / Obor oceánu
Som rád že príde nová séria úloh. Nové úlohy potešia vždy viac ľudí. Aspoň sa nenudí človek. Ale dúfam že aj odmena z nich bude dobrá a nie nejaká blbosť ako na posledy.

Okamžité dokončenie práce je teraz aktívne v plne prémiových svetoch
Nesúhlasím. Hlúposť najväčšieho zrna. Dôvody už spomínali ľudia predo mnou.

Zvýšený limit skúseností z bojov o pevnosti
Toto ma veľmi potešilo. Nakoľko som aj ja sám dával návrh aby takéto niečo sa spravilo. Takže za toto veľké +

Predmety z hernej udalosti Októberfest 2015 sú teraz vydražiteľné
Som za to aby predmety z udalostí boli dražiteľné od začiatku udalosti.

Popis pri predmete "Bonus energie" bude teraz "Doplní energiu"
Lepšie vysvetlenie posilnení pre boje o pevnosti
Odháňanie potulných zlodejov nedávalo peniaze
Filter v inventári pre výstavbu pevnosti

Tieto veci sa mňa osobne moc nedotýkajú čiže sú mi v podstate jedno či budú alebo nie pridané.
 
Musím povedať, že všetky UpDate sú super v tomto balíčku, až na jeden,... toto proste Inno nevyšlo, a myslím si, že aj Tá myšlienka je úplne zlá.. samozrejme že ide o Okamžité dokončenie práce je teraz aktívne v plne prémiových svetoch keď sa nato pozrieme z viacerých pohľadoch čo to znamená,... keď niekto hovorí o tom, že je hra free tak sa tomu povie "FREE to PLAY" a do nedávna som si myslel, že to má aj svoje pravidlá,v prvom rade také,že herná mena má byť len ako podpora pre dorovnanie síl, keď začnete neskôr a nie nástroj na absolútnu moc, ale asi som sa kúsok mýlil,.... free to play hra má fungovať takým spôsobom, že aj hráč, ktorý nemá financie do nej ich vložiť má šancu sa stať najlepším,... bohužiaľ týmto UpData, už nebude mať nato nárok,... pretože za Nugety sa už bude dať dosiahnúť úplne všetko, čo z môjho pohľadu a hráča, ktorý hráva onlinovky cca 10 rokov je už skutočne moc,... napríklad, taká súťaž čo bola Henryho zásoby,... nie je možné aby ju teraz vyhral niekto, ak by proti nemu šiel hráč čo má nugety,...samozrejme, že ani mne sa to nepáči a obávam sa toho, že to môže mať za následok odliv hráčov,... pretože ľudia, ktorý nie sú schopní tu vložiť peniaze si poriadne nezahrajú,... ale je to rozhodnutie vývojárov, tak ho musíme akceptovať, alebo bohužiaľ nájsť inú onlinovku,... som sám zvedavý aký to bude mať dopad,... pretože už neexistuje v tejto chvíli nič čím by hráč bez nugetov mohol byť lepší než ten čo nugety má,... a to je veľká škoda :(
 

DeletedUser10852

Hosť
zase odtial potial ... uznavam ze inno prehnalo tuto aktualizaiu viac menej s tym nesuhlasim aj ja.. ale zase ked sa pozrieme s inej strany na to... dajme tomu ze s prace dostanete 2K xp (samozrejme to len s kostola normalna praca tusim 700...) pokial by sme chceli expit skracovanim prac ktore predstavuje 70nug za hodinu tak by sme sa kus nedoplatili za toho predpokladu ze s prace by sme mali 2000 xp za hodinu by nas 1M xp stal 35 000nug co predstavuje skoro 600€ a aj ty ktorym to neroby problem si zanugetit uznaju ze je to kus chore a vyprdnu sa na to...
 
Vsimol som si ze sa zmenili bonusy tych novych veci z remesla pre vsetky profesie. uz je to o cosi lepsie ale aj tak by som mal nejake vyhrady k tomu.

Zo vsetkeho najlepsie dopadli sedlari!!! na vyrobu nabojoveho pasu ktory je fakt dobry na boje a dobrodruzstva potrebuju 7 ks produktov a nepotrebuju nic z ineho remesla. ten nabojovy pas je z tych novych veci najpouzitelnejsi.
ked to porovnam s mastickarom ktory potrebuje na vyrobu Hudby duchov 40 aaano 40 ks produktov co dava 100 pb tak sa nehnevajte ale toto je fakt mimo. kovac a kuchar tiez potrebuju asi okolo 35-38 ks produktov. s tym ze vyuzitie tych vyrobenych veci je tiez take onake. lampas ktory ma 300% speed na 5 pouziti to uz je lepsi a lazcnejsi zavodnicky dostavnik. medovina sa mi paci ze ma aspon pouzitie 8 hodin a je idealna pre obchodnikov ale aj tak strasne vela produktov treba.

Cele mi to zas pride ze nad tymto nikto neuvazoval a len to tak proste od brucha slahli do hry sak naco sa s tym namahat
 
Hore