Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser11083

Hosť
Ale tie upd "zadarmo" sa nedaju zohnat za tyzden a este,ked mi predtym daju tombolu za upd,kde vsetky miniem s tym,ze viem,ze vianocna ma byt za dolare a potom mi tyzden pred vianocmi oznamia,ze bude za upd. A este ako kompenzaciu mi daju moznost kupit sadu za totalne predrazenu cenu.
A Linteo tu ironicku poznamku si si mohol odpustit,mam pri nej pocit,ze si tu hru nikdy ani nezapol.
 

Deleted User - 4

Hosť
veľmi málo hráčov má našetrené UPD, a tak aby si aspoň nejaký ten bag ostatný otvorili tak sú tlačený k tomu aby si kúpili nuggety

Veľmi málo hráčov má našetrené dlhopisy? No to je mi novinka. Ja si spomínam veľmi dobre na to, ako sa tu viacerí hráči sťažovali, že kedy už KONEČNE bude herná udalosť aj za dlhopisy, že ich majú našetrené na max. a plno plno obálok v inventári. A keď som napísal, že si ich môžu šetriť na budúce herné udalosti, tak sa mi tu vysmievali, že to nebude nikdy a že ja ten West asi nehrávam, keď som niečo také napísal :D

A ešte k tomu to "chamtivé" InnoGames ešte zvýši aj limit dlhopisov z 2000 na 3000, aby mali hráči viac...
 

DeletedUser11083

Hosť
Chamtive inno zvysilo ten limit upd len koli tomu,aby mohli dat drahsie truhlice.
 

Deleted User - 4

Hosť
A Linteo tu ironicku poznamku si si mohol odpustit,mam pri nej pocit,ze si tu hru nikdy ani nezapol.

Čo by som si mal odpustiť, veď to je pravda, z tvojich dolárov a dlhopisov InnoGames nemá žiadny zisk. Alebo si z tvojich dlhopisov môžu kúpiť to Porsche?
Úplne zbytočná tvoja poznámka.

Predmety sa budú dať kúpiť za nuggety, dlhopisy a niektoré aj za doláre.
A kto nechce, nemusí minúť žiadne reálne peniaze.

To, že ty nemáš našetrené dlhopisy nie je chamtivosť InnoGames..

Chamtive inno zvysilo ten limit upd len koli tomu,aby mohli dat drahsie truhlice.

Neuraz sa prosím, ale toto je jedna z najväčších hlúpostí, čo som si za tento rok tuto prečítal.. Tak oni ešte zvýšia ten limit, aby hráči mohli získať ešte viac dlhopisov zadarmo (to zvýšenie ostane aj po skončení vianočnej predajnej akcie, je to trvalo), teda niečo, čo si hráči viac krát žiadali a to je znak ich chamtivosti? Ach.. No rovno napíš, že sú chamtiví, lebo ti nedajú všetko zadarmo..
 

DeletedUser

Hosť
Skôr by ma zaujímalo, že v akom časovom horizonte plánujú upravovať schopky na pevnosti? Nech si teraz za ťažké prachy (rozumej upd :D) nenakúpim oblečká a za mesiac mi budú na dve veci, lebo sa to pomení a môžem s nimi potom tak utierať podlahu v salóne :odJackNoface:
 
A zas ludia netreba to prehanat. Je sice pravda ze je na weste prebytok dolarov ktore sa dali minut asi jedine na tie vianoce. Dost ludi setrilo hlavne na tie vianoce aby si mohli vaky pokupit. Tak ale veci sa menia.

Bol som to ja co sa stazoval ze ma vela dlhopisov :D mam ich 7000 a neviem co s nimi.
akekolvek posilnenie sa da vyrobit. a v shope okrem matoveho caju nic nieje.
zvysenie limitu upd je super. Mozno to ze sa da kupovat za upd prijme viac hracov bojovat o pevnosti :D

je pravda ze v tom vaku 2015 sa moze najst aj ten HAD? (venomous snake)

No ja som svoj nazor na tie zmeny v bojoch uz povedal takze dufam ze co sa tyka schopnosti nic menit nebudu. Co si pamatam tak chceli nejak menit tie sance na zasah a uhyb. A prepocet medzi dvoma hracmi. utok mal byt maximalne 100 a uhyb(obrana) tusim 70. to ma skor zaujalo . ako zmena vytrvalosti za pasce. ale ako som uz pisal boje by potrebovali o dost vacsie a zaujimavejsie zmeny ako len kozmeticke upravy co nic nezmenia. To ludi do bojov neprilaka. takztiez odmeny by mohli nejak okorenit. dakedy boli truhlice aj.
 

Deleted User - 4

Hosť
Skôr by ma zaujímalo, že v akom časovom horizonte plánujú upravovať schopky na pevnosti? Nech si teraz za ťažké prachy (rozumej upd :D) nenakúpim oblečká a za mesiac mi budú na dve veci, lebo sa to pomení a môžem s nimi potom tak utierať podlahu v salóne :odJackNoface:

To sa dá len odhadovať. Povedal by som, že to je tak v horizonte pár mesiacov.
Ten článok na vývojárskom blogu neberte ako 100% hotovú vec. Stále to môžete ovplyvniť svojimi komentármi. Či už na bete (kde si to prečíta aj vývojár) alebo tu na fóre (keď to neskôr prepošlem).

je pravda ze v tom vaku 2015 sa moze najst aj ten HAD? (venomous snake)

Áno, v jednom z vakov je to v jeho popise.

ale ako som uz pisal boje by potrebovali o dost vacsie a zaujimavejsie zmeny ako len kozmeticke upravy co nic nezmenia. To ludi do bojov neprilaka. takztiez odmeny by mohli nejak okorenit. dakedy boli truhlice aj.

Áno, veď to by sme všetci chceli a nápadov je veľmi veľa, len si treba uvedomiť, že West už nemá veľký vývojársky tím :(
 

DeletedUser

Hosť
Tiež myslím, že by mala byť odmena HNEĎ po boji...tie truhlice boli super vec...

Lebo doláre ozaj v boji odmena nie sú...vyšším levelom tie XP nejaký zázrak nespravia a UPD sa zbierajú pomalinky, to motivácia neni...

A truhly už v hre boli, tak by to nestálo toľko programovania snáď
 
K tým batohom... Linteo, píšeš, že sa hráči sťažovali, že majú kopec UPD a čakajú tombolu, aby ich mohli využiť...taká tombola bola pred mesiacom a teda väčšina hráčov to v nej rozbila, v domnení, že druhá taká tombola asi nebude tak skoro. A teraz sa dajú vaky za UPD... Hráči na bete s tým neboli spokojní, a tak sa spravil kompromis, že budú "setové truhly" za doláre... nejaká svetoborná úprava to teda nie je, ak vezmeme do úvahy, že jeden set za 3m, taký cenný set hádam ani neexistuje, ale budiš, ten kto má okolo tých 100m (myslím, že na sk serveroch takých ľudí veľa nie je) si to môže dovoliť. Na starších svetoch sú sety po minuloročných Vianociach v hojom počte, aj keď teraz už možno ani nie, veľa hráčov povylepšovalo čo sa dalo... ale na Pase to budú prvé Vianoce, staré dobré sety z r. 2014 a 13 tú nie sú a týmto štýlom, že sú vaky za UPD, veľa ich tu možno nebude... Bol by som radšej, keby INNO spravilo kompromis v tom, že by dalo Modrý a Červený vak za doláre, to by bolo oveľa prijateľnejšie, lebo takto tých starých setov nebude na novom svete veľa. Niekto by nato všetko mohol povedať, že je tu dosť hráčov, ktorí kupujú nugety a tí "zaplnia" trh. To by mohla byť pravda, ak by bol starý systém, teda ak by nebolo vylepšovanie. Teraz všetko čo bude viackrát, vylepšia, namiesto toho aby to hodili na trh.

Toť môj názor
 
este otazka. vak 2015 neobsahuje oktoberfest a den mrtvych. budu k dispozicii az neskor.
co to znamena? budu neskor teraz cez vianoce a daju vediet alebo az teda na buduci rok ci ako?
 
Ten článok na vývojárskom blogu neberte ako 100% hotovú vec. Stále to môžete ovplyvniť svojimi komentármi. Či už na bete (kde si to prečíta aj vývojár) alebo tu na fóre (keď to neskôr prepošlem).

Na bete si to vývojár prečíta, ale tiež to tam má veselé :D Naposledy som videl v Salóne ako sa snažil hasiť oheň, lebo hráči do neho len hustili.. (teda bol to Game Master, ale predpoladám, že to bude niekto kto aj programuje veci a nie len sedí pri hre a kliká) Ale čo sa tíka testovania na bete tak ehm...je to veľmi diskutabilné. Čo tam hrám už nejaký ten rok-dva tak boje NIKDY neboli dobré. Prevažná väčšina to je len o porovnávaní netových pindíkov a dokazovaní väčšieho ega medzi silnejšími individuami servera, takže boje kopali hlava-nehlava, fake útoky (kľudne aj 10-15 naraz) a podobne. 2x som zažil že pár dní sa snažili organizovane bojovať, napísala sa HS o nejakej tej taktike a kto kam by mal ísť bojovať. (Som tam v maďarskej aliancií, tiež už odišlo veľa hráčov ale mali tam pár ľudí ktoré mali info z prvej ruky o novinkách a vždy nás informovali. Viem, že sú tam aj menšie slovenské mestá, ale ak sa nemýlim tak ani pevnosť nemajú) Tak ak chcú na základe betatesterov hodiť novinky na hlavné svety tak je to blbosť, moj osobný názor.
 

Deleted User - 4

Hosť
Ešte čo sa týka nadchádzajúcej vianočnej predajnej akcie, môžem vám k tomu napísať, že som tlmočil vaše pripomienky ohľadom tých zmien (že sa nedajú niektoré veci už kúpiť za doláre a toho, že koľko stoja).
 

DeletedUser10978

Hosť
Ešte čo sa týka nadchádzajúcej vianočnej predajnej akcie, môžem vám k tomu napísať, že som tlmočil vaše pripomienky ohľadom tých zmien (že sa nedajú niektoré veci už kúpiť za doláre a toho, že koľko stoja).

A budú o zmene uvažovať alebo to nehajú na další rok ?
 

DeletedUser11114

Hosť
Je fajn, že vôbec začali uvažovať nad nejakými zmenami. A mohli by urobiť aj iné, než len tie čo spomínajú, ohľadom pevností samozrejme.
 
Hore