Pokec Diskusie k súťažiam

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
aaah nie, zjavne som pred uložením omylom posunul môj úžasný sneh na tabuľke :((..tu je opravená verzia, pravdepodobne sa ta zlá verzia nedá opraviť (jedine ak by tu bol niekto super milý) tak tu ju aspoň máte :)
[SPOIL]
tw_header_02.png
[/SPOIL]

//: to nikoho nezaujíma hlavne že tam je!

Moderátor: Máš to tam presunuté :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9056

Hosť
Hm, nechcem byť zlý, ale ten sneh tam aj tak nie je moc vidno.. :D
 

DeletedUser7779

Hosť
Gutaff, chcel som hlasovať za teba, ale ty si to urobil zle, nemyslím graficky, graficky je to úžasne spravené :), ale ty si mal spraviť niečo o zime, a o Weste, a nie sa zase vracať ku Vianociam, to už bolo teraz už je nový rok. Ale komu som dal hlas, tak to je tajné. :D
 

DeletedUser6358

Hosť
V prvom rade chcem pochváliť všetkých, za to, že ste si dali tú námahu a urobili aspoň niečo, diela máte naozaj pekné.
Ak mám byť však úprimný ako header by som si vedel predstaviť len 2 diela. Zimný od megamoxa a vianočný od gustaafa. Ostatné mi tam žiaľ moc nesedia.
Ale to je len a len môj názor.
Držím palce všetkým a prosím vás, kašlite na tie zháňania hlasov v alianciách, nechajte, nech vyhrá ten najlepší.
 

DeletedUser

Hosť
Súťažný výtvor Rivy vynesený do nebies ktorý z The West súvisí možno len názvom a nesúvisí to ani z westernom Chlap má v ruke opakovačku ktorá sa vyvinula v 20 stor. , a obaja sú oblečený ako pripečené postavy z nejakého filmu pod taktovkou Tima Burtona, Z grafického pohľadu nenaláka logo ktoré je len vrstva nastavená na "overlay" no za to pochvala za orezané postavy. Takže odpoveď na otázku prečo má tento výtvor tak veľa hlasov je že tie trčiace nohy sú proste COOL!!!!
Touto správou som nikoho nechcel uraziť keď Riva si aspoň dala námahu všetko vytvoriť každý má právo slobodne sa rozhodnúť a vybrať si koho chce ale niektoré obrázky z veľa hlasmi proste nechápem ani z grafického pohľadu a ani z pohľadu obyčajného hráča.
Prepáčte, samozrejme všetkým držím palce prajem výhru a odídem ako čestne porazený
 

DeletedUser

Hosť
Ja si myslim že ten Rivin výtvor nemá nič s TW okrem názvu a preto by tam nemal byť neber to zle nieje to nič osobná voči tebe a keď to vyhra tak to bude neferová výhra je to moj názor
 

DeletedUser5958

Hosť
:( som smutná :(

chlapci, nepáči sa mi že ma zhadzujete pred ostatnými a ohovárate. podla mna sú vaše záhlavia super a ktokoľvek z vás vyhrá zagratulujem mu ako prvá.

držím palce ;)
 

DeletedUser

Hosť
chlapci, nepáči sa mi že ma zhadzujete pred ostatnými a ohovárate. podla mna sú vaše záhlavia super a ktokoľvek z vás vyhrá zagratulujem mu ako prvá.

držím palce ;)

možeš povedať čo má ten výtvor s TW okrem nápisu podla teba ????
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4623

Hosť
myslím že tá puška je M1 Garand :D :D používala sa v 2. sv. vojne a tie converse číňanky sú štýlové ale na túto dobu :D :D :D s westom to určite nemá nič spoločné :D :D :D :D a neboj nikto ťa neohovára
 

DeletedUser

Hosť
preboha, veď ľudia nie sú sprostý, ak usúdia že to nesúvisí s Westom, tak nezahlasujú. Ľudia rozhodnú...
 

DeletedUser5958

Hosť
chcela som skúsiť niečo nové... niečo neobkukané, niečo čo neskopírujem z westu a nacapím to tam jak mi príde....
 

DeletedUser

Hosť
ktohovie ci nehlasuju kvoly odmenam....

prepac Riva, mne sa to tiez nepozdava do westu, ako praca pekne, ale nie sem a nie je to akesi velke?

ak stupnu zrazu hlasy pre Sevin556, tak sa necudujte, na chate v Buffale rozdava odmeny hlasujucim... tym mu tu nechcem robit reklamu lebo to potom nie je ferove hodnotenie, len dufam ze ludia naozaj hlasuju za to co sa im paci a na co sa tu budeme kazdy den pozerat a nie len za odmeny... :(

mne sa najviac paci od Gustaaf-a, take klasicky westovske :)
 
Hore