Pokec Diskusie k súťažiam

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
A nemyslím si, že my čo sme sa do súťaže zapojili sme nejaký grafici, keby sa nejaký grafik do súťaže zapojil, bolo by to na tom výtvore vidno :)

Ako to myslíš? :D:D

Inač chcel by som sa spýtať Gurlukovich-a že čo do toho obrázka pridal ? Aký bol originál?
 

DeletedUser6358

Hosť
Dúfam, že sa do súťaže zapojí Big Johnny (aby ste mali konkurenciu) :p
Taktiež sa mi páčil stoleho rozvrh hodín, takže stole ak máš náladu a čas, môžeš sa zapojiť aj ty :D
Ja na takéto veci nie som moc talentovaný, no možno niečo skúsim urobiť.

PS: Zatiaľ máte tie headery celkom pekné chalani. :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Poradili by ste mi prosím, cez čo, respektíve ako to dáte na fórum, aby to bolo v takej veľkosti ? Všetci to máte rovnaké, len ja to mám nejaké malé. :(

Prosím poradte mi, vopred Ďakujem. :)
 

DeletedUser

Hosť
Poradili by ste mi prosím, cez čo, respektíve ako to dáte na fórum, aby to bolo v takej veľkosti ? Všetci to máte rovnaké, len ja to mám nejaké malé. :(

Prosím poradte mi, vopred Ďakujem. :)

Ja som to robil v takej veľkosti ako je ich terajší haeder, teda 697x125 pixelov. Keď som header spravil, dal som ho na imageshack (môžeš použiť aj iné servere). V príspevku som potol zvolil pridať obrázok a vložil som direct link z imageshack toho obrázku.
 

DeletedUser9056

Hosť
Aha, takže ten header mám urobiť väčší - urobiť ešte raz...

Okej, vďaka :) ;)
 

DeletedUser

Hosť
Dúfam, že sa do súťaže zapojí Big Johnny (aby ste mali konkurenciu) :p
Taktiež sa mi páčil stoleho rozvrh hodín, takže stole ak máš náladu a čas, môžeš sa zapojiť aj ty :D
Ja na takéto veci nie som moc talentovaný, no možno niečo skúsim urobiť.

PS: Zatiaľ máte tie headery celkom pekné chalani. :)

Big Johny pokiaľ viem The West nejako aktívne nehrá takže nuggety by mu boli na nič ale rozdrvil by nás to je jasné veď on je o 2 triedy vyššý grafik ako my on vie spraviť a aj nakódovať Webdesign

Aha, takže ten header mám urobiť väčší - urobiť ešte raz...


Okej, vďaka :) ;)

:D :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som chcel vediet kedy ta sutaz konci?viem ze dneska ale presny caslebo chcem este nieco porobit a vecer to tam dat len neviem ci este mozem
 

DeletedUser2929

Hosť
Ja by som chcel vediet kedy ta sutaz konci?viem ze dneska ale presny caslebo chcem este nieco porobit a vecer to tam dat len neviem ci este mozem

Toto presne zaujíma aj mňa. Chcem urobiť čosi podobné čo Sevin a neviem, dokedy mám čas...
 

DeletedUser

Hosť
podla mna tiež do 23:59 možno aj neskˇor kedže ide o súťaž a admini tu niesu v kuse tak aj do rana to možno ostane otvorene lebo by bolo nefer to zamknuť skor ako sa skonči dnešni den kedše napisali do dneska
 

DeletedUser2929

Hosť
Tak, už som to tam dal :) Na to, že som prvý krát niečo graficky stváral som celkom spokojný :)
 

DeletedUser

Hosť
podla mna tiež do 23:59 možno aj neskˇor kedže ide o súťaž a admini tu niesu v kuse tak aj do rana to možno ostane otvorene lebo by bolo nefer to zamknuť skor ako sa skonči dnešni den kedše napisali do dneska

Na SK grepolis sa mi toto stalo
 

DeletedUser6358

Hosť
Big Johny pokiaľ viem The West nejako aktívne nehrá takže nuggety by mu boli na nič ale rozdrvil by nás to je jasné veď on je o 2 triedy vyššý grafik ako my on vie spraviť a aj nakódovať Webdesign

Tak, tam nejde ani tak o nuggety, ale aby sme mali čo najkrajší header.
Áno, sú tam aj pekné výtvory, no rád by som si pozrel aj jeho výtvor.

PS: Škoda, že je taký lenivý a radšej sa bavká so somarinami. :p
 

DeletedUser5958

Hosť
všetkým konkurentom držím palce v ankete (aj ked zatial nie je ale určite čoskoro bude) :D
 

DeletedUser

Hosť
Tak už aj viem komu dám hlas (nie, nedám ho sebe :))
Veľa šťastia v hlasovaní :)
 
Hore