Duelový turnaj

DeletedUser8201

Hosť
vrámci duel. pravidiel :) ale tie pravidlá, ako si sám napísal, dáš až po tom poplatku :) .. prečo sa nemôžu dať predtým ako do toho dajú ľudia $?
 

DeletedUser4121

Hosť
pretoze to mam ako copyright :) ale tak:

-hrac ma zakazane duelovat kohokolvek z druheho mesta, moze duelovat iba hracov zo skupiny, ktora prinalezi jeho skupine. Ak sa niekto niecoho takeho dopusti, bude z turnaja vyluceny

- zakazana je akakolvek spolupraca v ramci jednej skupiny v jednom meste, treba si uvedomit, ze v dalsej faze turnaja vam prave tento hrac moze byt superom

-na duelovanie bude urceny presny pocet dni, toto bude zavisiet od poctu hracov v skupine. Kto neprevedie stanoveny pocet duelov do tohto terminu, alebo naopak, svojim sustavnym spanim v hoteli neumozni inym duelovat jeho, bude z turnaja vyluceny

-Duely bez zbrane su zakazane, ci uz po dohode alebo nie. Taktiez je zakazane duelovat hraca, co ma v ruke vankus.

-povinnostou kazdeho zucastneneho je slusne sa spravat voci ostatnym zucastnenym. porusenie tohto pravidla sa tresta vylucenim z turnaja bez naroku vratenia vstupneho

-V situacii, ked nemoze dojst k duelu kvoli velkemu rozdielu duelovej urovne, BOD SA PRIPISUJE AUTOMATICKY VYSSIE POSTAVENEMU HRACOVI. K pripisaniu takehoto bodu dojde az po poslednom moznom termine na duelovanie v ramci konkretnej fazy.

skopirovane z forka na ari, kde prebehli taketo turnaje..je tam toho viac, myslim ze toto je take top
 

DeletedUser8201

Hosť
pretoze to mam ako copyright :) ale tak:

-hrac ma zakazane duelovat kohokolvek z druheho mesta, moze duelovat iba hracov zo skupiny, ktora prinalezi jeho skupine. Ak sa niekto niecoho takeho dopusti, bude z turnaja vyluceny

takže to nebude duelovanie hlava nehlava ako si hore písal ;) a práve toto je to o čom som ja hore hovoril
 

DeletedUser4121

Hosť
na majstrovstvach sveta tiez nehraju hlava nehlava..ale podla urciteho systemu.
a moj turnaj je robeny podla toho.. dve mesta, niekolko skupin,resp:

-prihlaseni hraci sa rozdelia do tychto dvoch miest. System delenia bude predpisany a co najferovejsi, kazdy si bude svoje zaradenie moct skontrolovat podla daneho vzorca. Nestane sa, ze najlepsi narazia na seba v prvom kole a takisto ani najhorsi.

-v jednom i druhom meste sa vytvoria skupiny, napr
mesto1-skupinaA, mesto1-skupinaB, mesto1-skupinaC ...
mesto2-skupinaA, mesto2-skupinaB, mesto2-skupinaC ...

-v kazdej skupine bude urcity pocet duelantov, presny pocet bude zavisiet od celkoveho poctu prihlasenych hracov, pridelenie hracov do skupin tiez podla predpisaneho kluca
 

DeletedUser

Hosť
tak aby som nekazil partiu hlásim sa aj ja, nech majú chlapci a dievčence exp. zo mňa:xdxdxd::D:)
 

DeletedUser4121

Hosť
kedze sa mi hlasia aj male lvl, ktore zdaleka nie su ani 100ky, budem musiet urobit turnaj aj pre nich..a mam dokonca pocit, ze tych mensich lvl je aj viac :D do hlavnej kategorie by to chcelo este aspon 5-7 ludi....
 

DeletedUser

Hosť
Však nech majú aj level 50, ale ak majú duelovku, tak môžu vstúpiť, nie?
 

DeletedUser4121

Hosť
co taka lvl50 zmoze proti rumistemu? alebo proti tebe? praveze ked by sme boli vsetci aspon 100+ by to bolo jedno.schopnosti uz mas podelene.ale na lvl 60 moc tych schopnosti nemas..to by nebolo moc fer
 

DeletedUser

Hosť
Skôr nie je fér akým štýlom si level 60 robil duelovku. :) Je pravda, že má takmer nulovú šancu, ale hlási sa dobrovolne. Ja by som dal podmienku pre vstup nejaký 85 level. Ak chcú, nech súťažia. 85 nie je síce moc, ale nie je to ani málo.
 

DeletedUser

Hosť
Aj ja som o tom rozprával s efom, že by to bolo neférové a na druhej strane aj nezmyselné keby bola len jedna skupina.... Napr ja som skončil s duelmi.... ,lebo nemám šancu ja level 75 proti rumimu a 120tkam čo mi môžu dať na 1 duel KO.... a to isté by bolo aj v turnaji...
 

DeletedUser2444

Hosť
keď bol turnaj na Arizone, tak ešte neboli "nové súpravy", ktoré poriadne miešajú vodu v dueloch. Problém by ani nebol v súpravách, ale v tom, že bez nuggetov ich skoro nikto nemá kompletné. Kupovanie schopností tam síce platilo, no ak si dobre pamätám, dvaja vtedy najväčší nuggeťáci sa do turnaja nezapojili, čo bolo myslím fér.
Bolo to z veľkej časti o umení duelovať.

Teraz? Podľa mňa hráč bez požívania nuggetov nemá na Californii šancu postúpiť ani do druhej fázy turnaja.
 

DeletedUser4121

Hosť
tak v nugetoch si myslim, ze najmensi problem :) poznam hracov, co patrili do top v dueloch bez nich. je pravda, ze prisli medzitym nove sady, ktore daju neskutocne mnozstvo bodov, tieto sady sa daju poziciavat. svet funguje uz rok, nasli sme si novych priatelov, pripadne pozname z inych svetov. osobne by som tiez nemal problem pozicat takemu hracovi komplet sadu..
a vypustil som to takmer dva mesiace pred spustim, co je neskutocne vela casu na zarobenie penazi na kupu nejakej vecicky, co mi vylepsi bodiky..

pisal som, ze sa prihlasilo aj dost mensich levelov, bude to teda rozdelene, pravdepodobne podla lvl.
 

DeletedUser

Hosť
Na californii je většina věcí dobře dostupná. Při tomobole se dal schultzuv plášt koupit za 150k. Spíše ten turnaj bude jako loterie, když bude mít téměř každý stejné schopnosti a rozhodovat bude míření/uhábíní a náhoda.
 

DeletedUser

Hosť
Chystá sa zmena v duelovom vzorci, uvidíme, čo to prinesie. :) Ale turnaj to určite nezažije.
 
Hore