Duelový turnaj

DeletedUser9478

Hosť
Současné expy:

Atival: 58502
beduin z pouste: 22164
eFJaySVK: 19336
:howgh:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4121

Hosť
tak zajtra bude postavena ARENA, kde sa dostrielame :) s prozaickym nazvom ,,duelove mesto 1 a 2,,

vystavba snad bude zvladnuta do 4 dni, sobotu by sa zacal turnaj.
treba s tym pocitat, cize sobotu by ste mali byt vsetci uz sucastou jedneho alebo druheho mesta. dalsie info telegramom
 

DeletedUser

Hosť
registrujem sa do súťaže , meno : HeLLSpY123
svet : buffalo
len neviem komu mam zaplatiť , to mi napíšte prosim
 

DeletedUser4121

Hosť
citat az do konca prosim

na trhu su listok na vlak, za cenu 10150 a 30150 s popisom, kto si aky listok ma kupit. kupit ich mozno do soboty 18:00!!! co by mali stihnut vsetci, neaktivnych hracov v turnaji nepotrebujem. mozno udelit vynimku a kupit listok pripadne aj v nedelu.

turnaj bude v dvoch kategoriach podla levelov. 0-95 je kategoria pre listok za 10150, 96-120 je kategoria pre listok za 30150.
samozrejme, lvl z kategorie nizsej sa moze zucastnit turnaja pre vyssie lvl, cize aj lvl 80 si moze kupit listok za 30150, a bojovat tak o milion dolarov
opacne to vsa neplati.

kupou listku si teda kupujete ucast v turnaji. dufam, ze do soboty budu listky vypredane a v nedelu turnaj zacne.

ceny:
nizsie lvl bojuju priblizne o 200tisic zo vstupeniek, 50tisic venujem ja, hrac sevin556 venuje harperovu sekeru

vyssie lvl bojuju priblizne o 850tisic zo vstupeniek, 100tisic venuje hrac atival

MAJTE NA PAMATI, ze priblizne v sobotu okolo 20:00 vam pridu pozvanky do duelovych miest. aby ste boli schopni ich co najskor prijat.
NIE JE MOZNE ZUCASTNIT SA TURNAJA A NEBYT CLENOM DUELOVEHO MESTA
 

DeletedUser

Hosť
ja som za 3 kategorie 60lvl - 100lvl
100lvl - 160lvl a 160lvl a viac
aj ja sa hlasim komu ma dat prachy
 

DeletedUser

Hosť
Akorát mě mrzí ta odměna od tw teamu. 250 upd to nikoho nevytrhne..
 

Deleted User - 4

Hosť
Chcel som venovať dáku duelovú zbraň (ktorá sa dá získať v hre) v hodnote vyzbieraných dolárov, ale keď mi nikto nevedel nič navrhnúť....
 

DeletedUser

Hosť
myslim ze efo ti navrhoval zl tomahawk alebo howdah a to si zamietol :) a nic ine v takej hodnote neni na calife
 

Deleted User - 4

Hosť
Áno, také vzácne veci vám žiaľ nemôžem venovať do súťaže. No skúste niečo navrhnúť, ešte stále je čas...
 
Hore