Duelový turnaj

DeletedUser5708

Hosť
Podľa mňa by si mal dať na výber medzi dvomi zbraňami (keďže sú ľudia zameraný na strelné aj na chladné zbrane)... Preto navrhujem, že si môže výherca vybrať medzi Šabľou Generála Granta a Koltom Wyatta Earpa.
 

DeletedUser4121

Hosť
ano, pekne su to zbrane..ale povedzme si pravdu, mozno tak za 200k.

ale inak linteo..kolko ma teda podla teba hodnotu zlaty tomahawk a howdah?
alebo kolko dolarov by si vymenil za jednu z tychto zbrani? 750k? 850k?
 

DeletedUser

Hosť
Krájač zákuskov - jedinečný unikát na cali, neni tam žiadny.
 

DeletedUser

Hosť
Zlatý tomahwak nebo howdah by byla asi nejlepší volba. Má to souvislost s turnajem ale ta cena je o něco větší. Možno kdyby tw-team místo 250 upd "doplatil" zbytek tak by se dalo.
 

Deleted User - 4

Hosť
Áno, ale to už som písal, tieto zbrane vám nemôžem venovať. Takisto ani veci zo súprav, z tombol a podobne..

Najlepšie sú potom tie dlhopisy, koľko by si teda podľa vás zaslúžil víťaz takéhoto turnaja? 500, 1000, xxx dlhopisov?
 

DeletedUser4121

Hosť
pretoze maju vacsiu cenu? alebo preto, ze jednoducho nemozu byt takto pridane na svet.
pretoze ak je to otazka ceny..kolko dolarov by to malo byt?

myslim ze nikomu tu nejde o 1000 dlhopisov. hraci sa prihlasovali, ked este ani nebolo s TW TEAMOM nic dohodnute. toto je len taky bonus a fakt tieto zbrane je to najlepsie, co pre duelanta ako odmena moze byt.
 

DeletedUser4121

Hosť
ale ked še neda, ta še neda :) cokolvek ako odmena bude fajn bonus
 

DeletedUser

Hosť
1000upd pro vítěze, 500. za druhé místo na 250 na třetí. To už je odměna hodna takového turnaje.
 

DeletedUser4121

Hosť
nie nie nie, to je moc, to je moc, to je moc :)

asi jednu vec sme doteraz nespomenuli, dufam, ze odmena od tw teamu v podobe dlhopisov bude aj pre vitaza mensieho turnaja pre mensie lvl..

inak prihlasenych 20 + 20 hracov, parada
 

DeletedUser10387

Hosť
nemohli tam prihodiť nejaký zamrznutý revolver alebo krájač? :D
 

DeletedUser

Hosť
Při téhle http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=20779 soutěži byla odměna od the-west temu 500UPD a soutěž to byla taková ledabilá.

Tenhle turnaj je perfetkně organizováný a i inno z něj bude mit dosti velký zisk. Turnaj ještě ani nezačal a atmosféra už by se dala krájat. Hráči už se chlubí, že si budou přikupovat schopnosti a dělat reskilly za nuggety.

Myslim že howdah nebo tomahawk by byli na místě. Já v tom vidim samé výhody: Odčerpalo by se ze světa cez800k(plus hromada $, kterou hráči dají za reskilly)
Obliba a respekt tw-teamu by u hráčů rapidně vzrostla. > Velkorysá odměna by podnítila hráče, aby začli výmýšlet další soutěže. Však turnaj ješte neskončil a pořadatel už má v hlavě plán na další skvělou soutěž zase pro hráče s jiným zaměřením než na duely.
Jak už jsem písal nahoře, hodně hráču si kvuli tomu koupí nuggety, takže by to nebyl howdah/tomahawk jen za dolary.

Myslim, že tohle může byt krok vpřed sk westu.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Súhlasím. Tamtá súťaž ktorá okolo nepotrebuje skoro žiadnu prácu dostane od INNO 850 UPD .. A súťaž, ktorá si vyžaduje veľa času, práce a ďalšie veci dostane 250 UP ???
 

DeletedUser4121

Hosť
tak mi napadla myslienka, usporiadat na weste olympijske hry..ale to musi byt uz zabehnuty svet. viem ze trosku futuristicka vizia, na divokom zapade olympiada, ale ak by sa mi to podarilo dotiahnut do nejakej podoby, myslim, ze by to bola supa censored
ale to az neskor..teraz nejak dobojujme toto :)
 
Hore