• Súťaže v novom svete Iowa

    Zapojte sa do súťaží v rôznych kategóriách v novom svete Iowa a vyhrajte zlaté nuggety!
    Súťaže nájdete tuto!

Pokec Ešte raz k migrácii

Za mna, boje naj a preto som vlastne sem napisal. Uz davno davam prednost multiplayer pred single. aj na konzole. ked to hrate single, sam na seba, duely, tak vas max niekdo pisomne upozorni, som v ali, nedueluj. Ale co ked nemate koho duelovat okrem 10 hracov dokola. Bavi vas tak singleplayer. Mna nie. Preto som sa pytal na zmenu, chcem bojovat, kupovat si top sety za nugg a podobne. Kazda zabava nieco stoji. Bavte sa hrou a dajte aj nam (mne) moznost sa nou bavit. Nie chodit na svet, kde nepisu na salone nic, len ked je konflikt a vyrobit, ak nemate kamosa, vam nevyrobi nikto nic.
 
Naposledy upravené :
Zdravím vás,hráči Westu.

...takže....napíšem to len raz a dúfam,že aj za všetkých hráčov tejto hry,ktorí zdieľajú rovnaký názor a s ním aj rovnáké problémy...
...KONEČNE SA UVEDOMTE A POCHOPTE,ŽE TÁTO HRA NIE JE LEN O BOJOCH O PEVNOSŤ!!!!!! ..... TO PRE VÁS,KTORÍ SI TO MYSLÍTE SÚ VŠETKY TIETO PROBLÉMY SO SVETMI,MIGRÁCIAMI .... HRÁM WEST UŽ 9 ROKOV A SLEDUJEM AKO MIZNÚ HERNÉ SVETY,LEBO KEĎ NIE JE BOJ KAŽDÝ DEŇ,TAK JE TU PODĽA VÁS NUDA A TREBA ISŤ TAM KDE TO AKOŽE ŽIJE....A SŤAHUJETE SA AKO KOBYLKY,ČO VYŽERÚ POLE,KDE ZOSTANE IBA SPÚŠŤ A POTOM IDÚ ĎALEJ,ABY VYŽRALI ĎALšIE... A ČO OSTATNÍ HRÁČI,ČO HRAJU ROKY NA SVETE A MUSIA RUŠIŤ ÚĆTY S ROZSAHLÝMI USPECHMI,UKONČENÝMI ÚLOHAMI A VEĽKÝMI ZBIERKAMI VECÍ.... NA TÝCH Z VYSOKA KAŠLETE....HLAVNE ,ŽE JE BOJ!!!!! ....

Koľko svetov doteraz skončilo(zrušili sa úplne)? tie čo mali ešte číslo v názve + arizona, buffalo, california.
Ak sa nemýlim tak zo všetkých svetov bola povolená migrácia na iné svety, a niekoľko krát oznamované, že tie svety budú končiť, že sa môžeš presunúť na iný svet, ak nechceš prísť o postavu, na ktorej si toľké roky pracoval.

Najbližšie má k úplnému koncu momentálne Fremont a El Paso, odkiaľ je dovolená migrácia na Delaware a Geronimo, čiže spôsob ako zachovať účet existuje.
A predstav si, že ľudia, čo chcú migrovať, zrušia vedľajšie postavy na svetoch kam sa chcú presunúť s hlavnou postavou.

Každý si v tejto hre nájde niečo, čo ho baví. V momente ako ho to prestane baviť(slabé/žiadne boje, žiadny duelový oponent, všetky úlohy/úspechy/zbierky hotové, alebo nie je spôsob ako ich splniť-nikto nič nepredáva, nikto nič nevyrobí), tak buď si nájde niečo iné, skončí, alebo začne prosiť za migráciu.
Aj v záujme Inna je, aby hráči neskončili úplne, lebo im generujú zisky. Preto aj povolujú migrácie(aj kvôli tomu, že máme ochotného Lintea. Týmto by som mu chcel poďakovať za presviedčanie, a obetovaný čas pri vybavovaní migrácií).


A len tak mimochodom, ukončovanie svetov Arizona, Buffalo a California, bolo oznámené 14. marca 2018, s tým, že sa tieto svety uzatvárali (neskôr na žiadosť hráčov, aby stihli presunúť postavy) 7. mája. Nehovoriac o tom, že migrácia z týchto svetov bola povolená nejaký ten rok predtým. Čiže podľa môjho názoru bolo času viac než dosť na záchranu postáv na týchto svetoch.

Nakoniec, vždy išlo iba o uchovanie postáv, nie o uchovanie svetu(ktorých máme podľa môjho názoru stále viac než dosť)