Pokec Ešte raz k migrácii

Deleted User - 4

Hosť
Momentálne nie sú žiadne plány na presúvanie postáv z alebo do Texasu - na tom sa stále nič nemení.

Čo sa týka ostatných svetov, dokým sa nedorieši El Paso a Geronimo, tento rok netreba očakávať ďalšiu migráciu.
 
Skusim sa ozvat :D akože nerad by som zas urazil hračov na Texase čo tam chcu zamrznut ale viem že vela hračov by rado migrovalo napriklad na Delaware viem že je to nenugetovy svet ale čo sa tyka nugetov sa tam nedaju kupit len body ako su vlastnosti -schopnosti,a to kupi len debil viac ako 10

Preto myslim že hrači čo tam hraju tolko rokov a radi by hrali dalej ale nechcu začinat novy svet,aby im bolo umožnene hrat na aktivnejšom svete

Za odpoved Dakujem .

Exe.
 
Ak šlo naozaj iba o to že na dela sa dajú kúpi schopky za nugg, tak to nie je žiaden argument k tomu aby sa nemohlo migrovať keďže ako exe píše iba blázon kúpi viac ako 10. A v konečnom dôsledku majú texas hráči aj tak viac schopiek ako nugeťáci na dela pretože na texase samozrejme že bolo viac opakovateľných na schopky ako sa kúpilo schopiek na dela.

Takže taktiež by som navrhoval nové hlasovanie o migrácii z T na D, bude to prospešnejšie aj pre dela hráčov (viac hráčov na duely, boje) aj pre hráčov texasu lebo budú mať znova možnosť zažiť aktívny svet. A nech mi nikto netvrdí že texas je dosť aktívny, bol som tam a bolo to tam tak aktívne asi ako teraz na iowe, čiže nič moc preto som aj na texase zrušil postavu a hrám len dela. A argument že texas je nenugetový svet by som absolútne do úvahy nebral keďže tu ide naozaj iba o tie schopky ktoré nikto nekúpi viac ako 10x.
 

Deleted User - 4

Hosť
Opäť vám môžem napísať len tú istú odpoveď, ako som už napísal. O migrácii si už rozhoduje iba InnoGames, ako to uzná za vhodné. Čo sa týka Texasu, už sa k tomu niekoľkokrát vyjadrili, že Texas, ako jediný neprémiový svet neplánujú zrušiť a tým pádom ani spustiť migráciu.
 
A v čom je nepremiovy svet Texas
Hrači chcu ist stade preč ale neni im to umožnene ved brzdy čo tam chcu ostat nech su tam
Jedine čo sa tam neda kupit za nugety su body ... a myslim že za tolko rokov hrania si hrači mohli urobit vela bodov na opakovatelnych ulohach ,však nik nechce ist na texas ale stade takže nevidim problem
 
Opäť vám môžem napísať len tú istú odpoveď, ako som už napísal. O migrácii si už rozhoduje iba InnoGames, ako to uzná za vhodné. Čo sa týka Texasu, už sa k tomu niekoľkokrát vyjadrili, že Texas, ako jediný neprémiový svet neplánujú zrušiť a tým pádom ani spustiť migráciu.
Ale to , ze na TEXASE je par hracov, ktori by si naozaj zahrali aktivny svet , s tymi postavami , ktore tam maju , (nie zaloz si novu o_O) asi nikoho v DE ne*ere .... Vsak naco by aj , die Deutsche spezi mit metzger ausbildung :-D GRATULIEREN
 
Takto to postupne vymrie celá komunita TW na SK scéne postupne, časom by ma aj prestalo stále sa potulovať po T keď viem že odtiaľ nemám ako uniknúť a hrá tam zopár hráčov aktívne. Veď asi najlepším ukazovateľom či hrá niekto aktívne sú fakt asi len boje alebo duely a ako to tam vyzerá ? Takže prichádzame len o ďalším aktívnych hráčov ktorí to hrajú a baví ich to lebo málo nových fakt že nových hráčov tu nepribúda. Viem Linteo že ty s tým nespravíš nič ani ti to nedávam za zlé ale ak to pôjde takto ďalej tak west asi úplne zrušia lebo prísť sem naklikať 9 hodinoviek a prihlásiť sa na ďalší deň to fakt neni aktívný hráč.
 
Deutsche bande vidí na Texase len tých XY zberačov a tombolákov, preto to považujú za aktívny svet, ale že na boj sa nás nejde zísť 30 vs. 30 , to je každému jedno, hlavne nech sa nuggetí und klappe zu.
 
Čo tak otvoriť opäť tému migrácia z Texasu? :D ten svet je totálne mrtvy, boje tam niesu žiadne a jedine čo tam hráči robia zbierajú suroviny a stavajú kostol :D
 
tych par hracov by konecne dostalo aj moznost hrat hru a nie len sem tam utierat prach z uctu ... myslim ze argument ktory to cele drzal spat ( ze je to jediny nepremiovy svet alebo take daco) uz pri 10 aktivnych hracoch neni relevantny ... tot moj nazor
 
Hore