Halloween (strach)

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3150

Hosť
Nechápem

Ani ja nechápem ja už kosu smrtky mám a keď túto úlohu splním znovu sa objaví a mám ísť do toho mesta duchov bude tam volačo ?
 

DeletedUser

Hosť
eR1K myslíš u barmana tie úlohy ? to sú opakovateľné úlohy :).
 

DeletedUser

Hosť
Upozornujem hracov, ktori splnili Halloween minuly rok a maju otvorene nove Halloweenske ulohy, ze obsahuju bug a jeho zneuzitie pravdepodobne bude viest k zabanovaniu uctu, tak aby prestali expit a zneuzivat ho na ziskanie bodov do Opakovatelnych uloh, kde sa da ziskat Pstros. V inych jazykovych verziach sa to sleduje a hraci su potrestany, tak si davajte na to pozor aby ste neboli prekvapeny ked sa raz prihlasite a ucet bude zablokovany.
 

DeletedUser

Hosť
tak potom mám prúser lebo som pomocou toho získal tie 2 úspechy
 

DeletedUser

Hosť
do prdele to mám aj ja prúser :(.Ale to som nevedel že to je bug .
 

DeletedUser5708

Hosť
Upozornujem hracov, ktori splnili Halloween minuly rok a maju otvorene nove Halloweenske ulohy, ze obsahuju bug a jeho zneuzitie pravdepodobne bude viest k zabanovaniu uctu, tak aby prestali expit a zneuzivat ho na ziskanie bodov do Opakovatelnych uloh, kde sa da ziskat Pstros. V inych jazykovych verziach sa to sleduje a hraci su potrestany, tak si davajte na to pozor aby ste neboli prekvapeny ked sa raz prihlasite a ucet bude zablokovany.

Halloween (Strach)

Barman Henry Walker: Och, Laudis! Ale si ma nastrašil! Prečo som taký nervózny? O tom by som ti mohol rozprávať... ide po mne totiž samotná Smrtka! Zobrala so sebou už toľko ľudí... Už ani neviem, čo mám robiť. Určite ma dostane! Bojím sa už aj vychádzať von... Čo keď tam práve teraz čaká? Mohol by si sa pozrieť, či tam náhodou nie je?!

Požiadavky:Odmena:
Po dokončení úlohy Halloween (Strach) musíš počkať 8760 hodín . (Hotovo)
+ 10 bodov skúseností



Nikde nebolo napisane ze je to bug!!! Ak set to splnili, a dostaneťe ban, atk vás musia odblokovať plus dať odškodnenie a sú ta iné požiadvky, tj nikdo nemohol vedeť že je to táistá úloah
 

DeletedUser

Hosť
Nikde nikto nepísal že je to BUG takže keď ma zabanujú tak budem chcieť odblokovať účet! Nikto nič nepísal !!!:grrr:
 

DeletedUser4800

Hosť
Upozornujem hracov, ktori splnili Halloween minuly rok a maju otvorene nove Halloweenske ulohy, ze obsahuju bug a jeho zneuzitie pravdepodobne bude viest k zabanovaniu uctu, tak aby prestali expit a zneuzivat ho na ziskanie bodov do Opakovatelnych uloh, kde sa da ziskat Pstros. V inych jazykovych verziach sa to sleduje a hraci su potrestany, tak si davajte na to pozor aby ste neboli prekvapeny ked sa raz prihlasite a ucet bude zablokovany.

ja protestujem a som ju splnil a jak som mal vedet že to je bug ?
 

DeletedUser

Hosť
§6) Chyby
Každý hráč je zaviazaný nahlásiť bez zdržovania kritické chyby na hernú podporu. Využívanie chyby k získaniu nejakej výhody môže viesť až k vylúčeniu z hry.

Staci trosku porozmyslat. Ak si naklikas 800 bodov do ocenenia behom par minut, tak je to urcite chyba v kode. Tym, ze o tom vies a zvyhodnujes sa oproti inym hracom, porusujes pravidla.
 

DeletedUser

Hosť
Ale asi že nikde nebolo napísané že je to BUG nie ? a 1000 opakovateľných úloh spravíš možno za 5 rokov.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore