Halloween (strach)

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
100 uloh sa da splnit za 2 mesiace, tak to bolo aj povodne myslene, aby nebolo lahke ziskat pstrosa, a tym padom aj tavu, kedze dava dobre bonusy.
 

DeletedUser

Hosť
Ako hráči The-Westu, by ste mali poznať a mať naštudované pravidlá hry. To, že nemáte tušenia, čo tam vlastne stojí, to je Váš problém.
Tam jasne stojí, citujem :


"§6) Chyby

Každý hráč je zaviazaný nahlásiť bez zdržovania kritické chyby na hernú podporu. Využívanie chyby k získaniu nejakej výhody môže viesť až k vylúčeniu z hry.
Príklady:

Ak napríklad zistíte, že postava má viac bodov v nejakej schopnosti alebo vlastnosti, ako má mať, musíte to nahlásiť na hernú podporu.
Chyby v texte nie je povinné nahlasovať. "


Tak a keď sa Vám v hre objaví úloha, ktorú môžte 100x odklikať a zadarmo z nej dostávate expy a body do úspechu (kde je na konci odmena pštros), tak je zrejmé, že to asi zámerom developerov nebolo a bude BUG.

Poviem k tomu ešte jednu známu a často obmieľanú vetu : Nevedomosť neospravedlňuje.
 

DeletedUser

Hosť
Veď pštros dáva také isté bonusy ako Quarter Horse nie ? takže to je jedno či máš Pštrosa ale Quarter Horsa omg.
 

DeletedUser4779

Hosť
Že je to proti pravidlám, keď si písal, že to ideš plniť. Ja som to tiež odklikal, nemal som šajn, že je to protizákonné, tak uvidíme, čo z toho bude.
 

DeletedUser

Hosť
Že je to proti pravidlám, keď si písal, že to ideš plniť. Ja som to tiež odklikal, nemal som šajn, že je to protizákonné, tak uvidíme, čo z toho bude.


Zhrnul som tam informácie danom o probléme, ktoré som vedel.

Kde som napísal, že to idem plniť?
To som teda zvedavý.:--)
 

DeletedUser

Hosť
30/10/11 - Visitors, be aware of a bug in new Halloween quests, these quests can be finished 99x an thus its a bug which can lead to permanent ban. DO NOT finish them more than one time.

 

DeletedUser

Hosť
Tak mi povedz odkiaľ som to mal vedieť?????censoredcensoredcensoredcensored
/ že to môže viesť k trvalému zablokovaniu účtu :(
 

DeletedUser4800

Hosť
Staci trosku porozmyslat. Ak si naklikas 800 bodov do ocenenia behom par minut, tak je to urcite chyba v kode. Tym, ze o tom vies a zvyhodnujes sa oproti inym hracom, porusujes pravidla.

ja som ju prijal len raz dostanem aj za to ban?
 

DeletedUser

Hosť
Aj mne to môžeš povedať ale nech povie icebear alebo Linteo
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore