Halloween (strach)

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Čo si nevedel, že je to bug, keď opakuješ jednu úlohu stále v kuse, a stále ti pribúda XP ??? Trochu divné nemyslíš ???
 

DeletedUser4341

Hosť
Tak, na bete mi dnes skončil ban za hellowen. Navyše mi zmizlo všetko, čo som mala na sebe: Zlatý kolt, raketa, kosa, sánky a najlepšie veci na zručnosť v prstoch. Oni sa môžu stále mýliť? My sme za omyl potrestaní. Okrem toho, tí čo kosu ešte nemali, nemali ani šancu si 99x odklikať tú istú úlohu, čiže nemohli dostať ani ban. My sme potrestaní za to, že už máme dávno kosy a sme do toho vrazili aj nejaké drobné. Tí, čo hrajú krátko sú odmenení tým, že nemajú ban. :) Už ani cent nevložím do tejto hry. Mali by sme začať bojkotovať tie ich poondené nugety. Nech teraz platia nováčikovia. My, staré páky, sme si zaslúžili ban za vernosť. Uvidím, čo mi bude chýbať na slovenských svetoch, keď ma odbanujú.
 

DeletedUser3733

Hosť
Tak, na bete mi dnes skončil ban za hellowen. Navyše mi zmizlo všetko, čo som mala na sebe: Zlatý kolt, raketa, kosa, sánky a najlepšie veci na zručnosť v prstoch. Oni sa môžu stále mýliť? My sme za omyl potrestaní. Okrem toho, tí čo kosu ešte nemali, nemali ani šancu si 99x odklikať tú istú úlohu, čiže nemohli dostať ani ban. My sme potrestaní za to, že už máme dávno kosy a sme do toho vrazili aj nejaké drobné. Tí, čo hrajú krátko sú odmenení tým, že nemajú ban. :) Už ani cent nevložím do tejto hry. Mali by sme začať bojkotovať tie ich poondené nugety. Nech teraz platia nováčikovia. My, staré páky, sme si zaslúžili ban za vernosť. Uvidím, čo mi bude chýbať na slovenských svetoch, keď ma odbanujú.

Máš moju plnú podporu a schválne si pozriem koľko denných úloh mi ostne, pretože sa mi nezdá, že by som na to klikol viac ako 100 krát.
Je to chyba inna nie moja, to akože teraz si mám dávať pozor na každú úlohu ktorá prišla s updatom ako na možný BUG, ďakujem pekne, tak isto už od hry nedám ani cent a plánujem napísať samotnému innu, dopredu už viem odpoveď, ale schválne chcem vidieť akú sprostosť napíšu.
Je to somarina, aby som pykal za chyby druhých censored
 
Podľa mňa sa mala spoločnosť InnoGames zachovať takto. Hráčom,ktorý týmto bugom získali akúkoľvek výhodu tieto výhody odobrať a ospravedlniť sa im. A nie hráča poškodiť druhý krát pozastavením hrania. Nie sme predsa tvorcami tejto hry,aby sme vedeli rozlišovať čo je chyba a čo nie! :eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
Ja potvrdzujem. Klikol som na tú úlohu presne 99 krát. A dostal som ban. Takže v tom je ďalší podfuk.

na úlohu si klikol určite len 99x viac sa ani nedalo...ale ešte ti naskočili myslím 2 ďalšie questy . Smrtka a ešte neviem aký...a to už bolo spolu cez 1000 XP


a tí čo tu tvrdia, že nemohli tušiť, že to bol bug, tak klamú sami sebe :) Všetci, komu sa to stalo už úlohu plnili teda minulý rok - to znamená, že hrajú už viac ako rok...povedzte - bola už niekedy taká úloha, aby bolo treba toľko krát klikať a zakaždým vám to niečo dalo? ak to teda naozaj myslíte vážne, že ste to nevedeli, tak by ste sa mali dať vyšetriť, lebo tam nie je niečo u vás v poriadku :)

ja mám ban tiež a nerobím z toho také haló...je to len hra a jeden deň nehrám, prežijem :) (a nuggety mám tiež nasekané)
 

DeletedUser4779

Hosť
na úlohu si klikol určite len 99x viac sa ani nedalo...ale ešte ti naskočili myslím 2 ďalšie questy . Smrtka a ešte neviem aký...a to už bolo spolu cez 1000 XP

Možno máš pravdu, ale teraz mi pripadá dosť odveci, že na treťom svete mi expy za tie úlohy nezmizli. Splnil som to cca 50 krát a nezmizli mi ani úspechy. Takže je v tom totálny chaos.
 

DeletedUser

Hosť
...a tí čo tu tvrdia, že nemohli tušiť, že to bol bug, tak klamú sami sebe :) Všetci, komu sa to stalo už úlohu plnili teda minulý rok - to znamená, že hrajú už viac ako rok......

Absolútne súhlasím, keď vidíte, že stále a stále sa tá úloha opakuje, tak asi to je nejaký bug. Tí, ktorí si mysleli, že to tak Inno spravilo naschvál, tak tí by mohli skúsiť lekársku pomoc. A je tu ešte jedna skupina, čo splnila túto úlohu a dostala ban, skupina, čo vedela, že je to bug a chceli to zneužiť a tým porušili pravidlo
§6) Chyby
Každý hráč je zaviazaný nahlásiť bez zdržovania kritické chyby na hernú podporu. Využívanie chyby k získaniu nejakej výhody môže viesť až k vylúčeniu z hry.
tak ako tu už bolo napísané: nevedomosť nespravedlňuje.

Ja si osobne myslím (tak ako normálna časť bannutých), že to bolo jasné porušenie pravidiel. Inno sa nám to snaží spríjemniť, aby sa nám lepšie hralo, ale hra má tiež pravidlá a Inno si vyhradzuje právo tieto pravidlá kedykoľvek meniť, jednoduchšie povedané: Ich hra, ich pravidlá...
 

DeletedUser6282

Hosť
Tak, na bete mi dnes skončil ban za hellowen. Navyše mi zmizlo všetko, čo som mala na sebe: Zlatý kolt, raketa, kosa, sánky a najlepšie veci na zručnosť v prstoch. Oni sa môžu stále mýliť? My sme za omyl potrestaní. Okrem toho, tí čo kosu ešte nemali, nemali ani šancu si 99x odklikať tú istú úlohu, čiže nemohli dostať ani ban. My sme potrestaní za to, že už máme dávno kosy a sme do toho vrazili aj nejaké drobné. Tí, čo hrajú krátko sú odmenení tým, že nemajú ban. :) Už ani cent nevložím do tejto hry. Mali by sme začať bojkotovať tie ich poondené nugety. Nech teraz platia nováčikovia. My, staré páky, sme si zaslúžili ban za vernosť. Uvidím, čo mi bude chýbať na slovenských svetoch, keď ma odbanujú.

Asi ste nepochopili princip beta serveru. Idu tam update ako prve a skusali tam pravdepodobne aj ten script na odstranenie uspechov. Treba to niekde vyskusat a lespie ked ti zmiznu veci na bete ako napriklad na normalnom serveri.
Tie zmiznute veci ti urcite vratia ked kontaktujes support a nebol to urcite zamer.
A do tretice ked si ako pises „stara paka“ tak ti malo byt jasne, ze niekde je chyba ked dookola opakujus stalo rovnaku ulohu. Ja osobne som hracom pisal, ze s toho budu mat pruser a vecsina si len veselo klikala:--)

jednoduchšie povedané: Ich hra, ich pravidlá...

S tymto plne suhlasim, velmi vystizne povedane:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4341

Hosť
Ja tu neprotestujem proti banu, ale že mi zmizli veci. Ban mi skončil 14.02. Prihlásila som sa cca 14.19. Hneď som zistila koľká bije a napísala som im. Odvtedy uplynulo 27 hodín, nenapísali ani to, aby som vydržala, že sa to rieši. Trocha slušnosti by tým náckom nezaškodilo. Nakoniec ešte dostanem ďalší ban, pretože som ich už 2x naháňala a môžu to brať ako spam.
 

DeletedUser

Hosť
Povedzme si tu pravdu, pred tým ako dajú nový update, tak vyčistia všetky chyby. Tým pádom sú samozrejme najväčší problém úlohy viažuce sa k sviatkom, pretože tie prídu ako na betu, tak aj na iné svety v rovnakú dobu a nestihnú opraviť všetky chyby pred tým ako príde na normálne svety
 

DeletedUser4341

Hosť
Ide o to, aký majú prístup. Tu, na slovenských svetoch ani nečítali naše protesty a poslali hromadnú odpoveď. Na bete ani ťuk a pritom mám prémium vyšší príjem, za ktoré majú oni love. Zajtra mi končí a ja už 27 hodín (+24h ban) postrádam veci, ktoré najviac potrebujem.
Navyše ma 3x duelovali počas banu, pretože som na sebe nič nemala.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
máš double post, tak si to prosím kvôli prehľadnosti spoj, použitím "Upraviť".

Myslím si, že tie veci, by ti samozrejme vrátiť mali, ale prémium a všetko možné, tak to je tvoj problém, pretože ste to nemali plniť...
 

DeletedUser3733

Hosť
Ja som na to klikal, pokiaľ mi nenaskočil úspech za 100 denných úloh, potom sa mi to už nedalo (keby som vedel, že sa takto inno zachová a keby sa dalo, tak to naklikám aj 1000x)
Takže by som chcel vedieť odpoveď na prostú otázku, prečo som dostal ban, keď som na tú úlohu klikol presne 94 krát (mám splnených 6 denných úloh), viac sa mi už BOHUŽIAĽ nedalo, takže sa pýtam, prečo som dostal BAN???
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore