Kamenná retiazka,talizman

DeletedUser298

Hosť
Čo sa stane ak niekto nájde kamennú retiazku aj talizman?
Neotvorí sa nejaká tajná úloha?
 

DeletedUser

Hosť
Nie aspon mne sa neotvorila,ale niektori ludia veria,ze talizman prinasa stastie ako napr. kostol,alebo si to mozes nechat do buducna,mozno sa neskor nejaka uloha otvori ;) Alebo ho jednoducho predaj a mas peniaze...To uz je na Tebe :)
 

DeletedUser

Hosť
Radšej nepredávaj, určite to bude na niečo dobré ;)
 

DeletedUser

Hosť
Bude,ale možno vo verzii 1.20 alebo 2.20 to nevieš :) zbitočne by mal prisebe ešte pol roka retiazku...ja osobne som ju predal.. :)
 

DeletedUser

Hosť
presne tak predal som ju aj ja ked mi ju bude treba tak to budem riesit :D
 

DeletedUser

Hosť
JA by som si ju nehal ... je to dobry objav ..skus sa presvedcit o tom ci to prinasa stastie :):roll:
 

DeletedUser

Hosť
jenifer nechaj si ju podľa mňa sa otvorí nijaká úloha pri vyžšom leveli
 

DeletedUser

Hosť
Ja som ju mal asi den nasebe pri úrovni 50 a žiadna nová úloha nebola :)
 

DeletedUser298

Hosť
To ich vlastne našla moja sestra :grin:, ale radšej si ich nechá.
Diki všetkým za pomoc.
 

DeletedUser

Hosť
ja som uz nasiel asi 3 pri praci obchod s indianmi ale nevsimol som si ze davaju stastie...
 

DeletedUser

Hosť
dnes som nasiel kamennu retiazku :D niekto tu spomynal, ze pri urovni 50 sa mu nic neotvorilo a ja som iba 32 a teda ju predam... aspon bude 500$ :D
inac nasiel som ju pri preprave municie :)
 

DeletedUser

Hosť
ja som ju tiez nasiel nasiel pri preprave municie, ale hned som ju predal, nemyslim si , ze by nejak pridavala stastie,alebo otvorila nove ulohy ...
 

DeletedUser

Hosť
hmmm... nejak sa mi zda, ze by to stastie aj mohlo byt :D:D:D bo som ziskal kamennu retiezku a od vtedy, co ju mam ( nemam ju na sebe :D ) mam dost velke stastie... :):):) neviem ci je to nahoda, no takmer stale nieco nachadzam :D:D dokonca som nasiel uz aj talizman a tak mam oboje :D:D:D skusam... budem informovat ci to pomaha :D
 
Hore