Kamenná retiazka,talizman

DeletedUser

Hosť
mno ja som nasiel v jeden den aj kamennu retiazku aj talizman ale uz som skusal robit s talizmanom neake prace a nic extra som nenasiel ani mi to nepirnieslo :hanbimsa:
 

DeletedUser

Hosť
uhm a čotak skusiť si dať ten talizman a ísť sa modliť.. mozno niečo mozeš najsť aj v kostole...
 

DeletedUser

Hosť
uhm a čotak skusiť si dať ten talizman a ísť sa modliť.. mozno niečo mozeš najsť aj v kostole...

Ja som to skusal aj z kamennou retiazkou aj s talizmanom, myslim to, ze som si ju nasadil, isiel sa pomodlit, ale potom som pri ziadnej praci nic nenasiel
 

DeletedUser

Hosť
Ja som to skusal aj z kamennou retiazkou aj s talizmanom, myslim to, ze som si ju nasadil, isiel sa pomodlit, ale potom som pri ziadnej praci nic nenasiel

hovor mne...
pomodlil som sa 5 dni zasebou a ani jeden den som nic nenasiel :grrr::grrr:
 

DeletedUser

Hosť
Zrejme to nebude súvisieť s kostolom ani modlením, keďže to už toľkí skúšali a nič nenašli... možno treba skúsiť kombinovať s produktmi alebo podobne
 

DeletedUser

Hosť
na paradu:) Aj je celkom pekne ked mas plno medailí.

presne pre toto to robili :D
bo napr. medaila za nuggety je "pekná" a teda si ľudia (deti) skôr kúpia prémium ;)
dobrý marketingový ťah ;)
...popravde vždy, keď som sa modlil, tak som potom nič nenachádzal :Oo
ani talizman / retiazka mi nepomohla :D
 

DeletedUser

Hosť
ja som sa nepomodlil, dal som 2h na predaj zbraní indiánov a našiel som pri tom retiazku a na dalšiu 2hodinu som dal preprava munície - našiel som vankúš :--)
takže to modlenie na niektorých ,,už štastlivcov" neplatí ;)
 
Hore