Kamenná retiazka,talizman

DeletedUser

Hosť
no ok... pridam... no teraz je momentalne nedostupny server... :( hodim potom... :) ako ukazku ze ich mam :D:D


edit/// tu su tie obrazky :):):):) a teda uz to moc nepomaha :( nemam uz moc velke stastie... :( uz 6h som nic nenasiel :D:D:D no uvidime... :) becham si ich aspon 5 dni...

kamennaretiazka.jpg

talizman.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
hmmm

hmm... a naco by som to nosil ??? :D nic to nedava a teda si dam radsej hro sipu :):):) +7 presnost a +7 strielanie... :):):) a nieci nic :D a teda stastie to podla mna neprinasa... :D aspon si myslim...
edit/// uz je predana aj retiezka aj talizman... :D nic to nerobi...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
hmm... a naco by som to nosil ??? :D nic to nedava a teda si dam radsej hro sipu :):):) +7 presnost a +7 strielanie... :):):) a nieci nic :D a teda stastie to podla mna neprinasa... :D aspon si myslim...
edit/// uz je predana aj retiezka aj talizman... :D nic to nerobi...
Zase když máš Hrot šípu, tak nejsi takový fešák jako s kusem kamene na krku. Já osobně mám obrovskou smůlu, nenacházím nic, tudíž ho ještě nemám, ale až ho najdu, budu se s ním chlubit na každém kroku.:smile1:
 

DeletedUser

Hosť
:) no hej... ale neni to tym... :) predal som oba - talizman a kamennu retiazku a mam stastie nadalej :) nasiel som za 30 min 1 dynamit a este k tomu zlaty indiansky nahrdelnik :D:D:D a mam motivaciu na 53% a teda dost slusne... :)
 

DeletedUser

Hosť
Inak podľa mňa je tá kemenná retiazka a talizman podobnou záhadou ako modlenie. A keby som mal obidve, tak by som radšej nosil talizman.
 

DeletedUser

Hosť
Ucinky tychto dvoch predmetov zatial nie su zname. Pravdepodobne ich vyuzitie pribudne do hry s niektorym z neskorsich updatov.
 

DeletedUser

Hosť
mozno tie vecičky na nieco pomahaju napr. talizman 20%stastia, kamenna retaz 20%skusenosti alebo opacne alebo zmiernuju nebezpecenstvo :)
 

DeletedUser

Hosť
skúšali ste ich mať niekedy nasadené pri nejakej práci zo štastím?
 

DeletedUser

Hosť
Ja som skúšal , ale našiel som ešte vačšie nič ako keď som ho nemal na sebe .
 
Hore