Kamenná retiazka,talizman

DeletedUser

Hosť
modlenie je tam iba na okrasu ked niekto zabudol ist v nedelu do kostola tak sa pomodli na weste a ked nieco najde tak to s tym nema nic spolocne :--)
 

DeletedUser

Hosť
modlenie je tam iba na okrasu ked niekto zabudol ist v nedelu do kostola tak sa pomodli na weste a ked nieco najde tak to s tym nema nic spolocne :--)

tak ja mám o tom modlení iný názor, niekto môže mať väčšie šťastie ak sa pomodlí, niekomu to zase uškodí,
napr. ja som to chcel vyskúšať a dal som sa pomodliť a prepravu munície. Našiel som niečo, bol to zelený motýlik :D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser1863

Hosť
Ja v mojom meste som dal mojim všetkým stavbárom sa pomodliť pred hocijakou výstavbou mesta. Ja si myslím, že to na niečo bude, lebo ak sme sa nemodlili a vystavali mesto tak tam boli horšie veci. Tak neviem - aspoň je to záhada a každý si láme nad tým hlavu.
 

DeletedUser

Hosť
podla mna ked sa pomodlis bude mensia sanca ze sa poranis pri praci a to ze ci najdes predmet alebo nie nema s modlenim nic spolocne
 

DeletedUser

Hosť
Tiež si myslím že to skôr ochráni pred veľkými zraneniami, veď na to predsa slúžia talizmany, aby nás chránili :ocikru:
 
Hore