"Keby som tak vtedy vedel..."

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Pamätaj nieje dôležité čo dosiahneš v živote, ale je dôležité čo dosiahneš v the weste :D
 

DeletedUser4096

Hosť
Nikdy sa neboj robit nieco nove. Spomeň si ze Archu postavil jeden amater a Titanik postavila velka skupina profesionalov,ale občas by si mal troška zabrať aj v učení,nikdy nezískaš nič zadarmo!
 
Súťaž

Niekedy je potrebne vzdať sa ľudí, na ktorých nám záleží, aby mohli prísť do nášho života ľudia, ktorým bude záležať na nás.
 

DeletedUser

Hosť
Ked si sa narodil plakal si a s mnou aj ľudia okolo teba , ži tak aby ked budeš zomierať ty ľudia plakali a od úcty k tebe .

S pozdravom : Dembele .
 

DeletedUser5708

Hosť
Nikdy sa nedávaj na zločin - Ja som šerif bu-bu-bu, zločincom dám na hubu :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7779

Hosť
Ak človek chce, môže dosiahnúť veľa. ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Raňajkuj sám, obeduj s priateľom a večeru daj svojmu nepriateľovi. Ja som tak neurobil a dopadol som ako som dopadol...Veril som nesprávnej osobe ... Teraz musím svoj žiaľ zapíjať alkoholom... neurob takú chybu ako ja!!!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ak chceš niečo v živote dosiahnuť, tak by si nemal vyzerať ako strýko Fester. Chýba ti už len kebab do ruky a skateboard pod nohy. Kúp si nejaké veci od Hillfigera a G-Star, ktoré ti pridajú charizmu a vystupovanie a hneď budeš mať lepší život.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5429

Hosť
človek sa učí na vlastných chybách,ale múdry človek na chybách iných.Tak sleduj a učsa.
 

DeletedUser

Hosť
Snaž sa v živote dosiahnúť to, čo máš rád, inak buďeš musieť mať rád, to čo dosiahneš.
 

DeletedUser

Hosť
Ak si si niečím istý, nenechaj si to vyhovoriť, choď za tým, nevzdávaj sa a tvoj sen sa ti splní.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore