Kusky listkov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ja to viem tiez,je to dost zdlhave a tazke,skuste dojst n to pomocou svojich sil...Ked som sa to dozvedel zaplavil ma uzasny pocit poznania,ak ma chapete...Takze zo mna nevytiahnete tiez nic ...
 

DeletedUser

Hosť
mno Lady Brou to máš určite od Vault-a lebo jedine on ma už ten meč a je to po slovensky napísané. Ja naňho tiež čakám a nemusel/a si to tu každému prezradiť no bohužiaľ už sa to stalo :( :smile1::cry2::pc:

TO Lady Brou: Odkiaľ vieš,že sa dá nájsť 3.časť lístka?? Nemyslím takto ako si tu napísala ale pri akej práci lebo to sa asi nikomu ešte nepodarilo.
 

DeletedUser

Hosť
no a je to von .... lol ste to nemuseli povedať ,ale nevadí .
To znamená .že ja možem všetky lístky predať ,lebo na 25 levely som si nevšimol,že sú na výber dve možnosti a hneď po tom ako som splnil tú úlohu s uhlím som splnil tú s bobrími kožami. :((((
Takže na meč môžšm zabudnúť:mad2:
 

DeletedUser

Hosť
Lade Brou,myslim,ze si to nemusel/a prezradzat takto uplne cele:mad2:... Ale co uz ...
 

DeletedUser

Hosť
Nie ja som nehral na strunu,ja som len hovoril,ze to nie je take lachke ... Ale ved prezradzaj komu co len chces,vobec ma to netrapi,ja som tym o nic neprisiel :hehe:
 

DeletedUser

Hosť
inak konecne dal niekto konkretnu odpoved... vie to milion ludi a nic sa nestane ked bude vediet milion jeden... a pre vas co ste ako supy a nikdy nic nechcete prezradit :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:
 

DeletedUser

Hosť
ano ano, pri pracach z vysokym stastim,a treba sa aj modlit pred pracou .. hehe
 

DeletedUser

Hosť
už som level 43 a mám iba druhý lístok, ktorý som získala pri obchodovaní. môžem ešte získať prvý?alebo som dačo zmeškala?:sick2::heh:
 

DeletedUser

Hosť
1 mozes ziskat vzdy,ale uloha na tretiu cast sa Ti nemusi otvorit ak si splnila niektore ulohy zle..Ako si sa rozhodla v ulohach s Waupeem ?? V castiach Rozhodnutie ??
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore