Kusky listkov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
no len kto toto riziko podstupy. moze to byt konecna uloha. to by chcelo niekoho, kto to vymyslel tu hru a napisal nam o tom. lenze nenapise, lebo by hra stratila smrnc a napetie.
ale tiez by ma to zaujimalo. zial este nemam ani jediny listok a nieto este mec.
 

DeletedUser

Hosť
takze si to zhrnieme.
1 listok sa da ziskat kde?
2 listok pri obchodovany, alebo aj inde?
a 3 listok ulohou.
ja teraz plnim od indiana 2 ulohy, kde mam najst macacie zlato a bizoniu kozu, ktora ma navedie k 3 listku?
 

DeletedUser

Hosť
takze si to zhrnieme.
1 listok sa da ziskat kde?
2 listok pri obchodovany, alebo aj inde?
a 3 listok ulohou.
ja teraz plnim od indiana 2 ulohy, kde mam najst macacie zlato a bizoniu kozu, ktora ma navedie k 3 listku?

Si poriadne prečítaj inú tému v ktorej sa to píše. :tongue::bandit::bang:
 

DeletedUser

Hosť
Chcem sa opytat prvy a treti listok sa da najst v pracach s vysokym stastim ??
 

DeletedUser

Hosť
Ak vies citat najdi si odpoved,uz sa to tu riesilo milion krat...K mecu,jeden cech tvrdi,ze ho uz znicil,ale samozrejme moze sa len chvastat,ak chcete zistit nieco viac,drzte mi palce aby som nasiel 1 cast listku a dosiahol uroven 57 na S2 a uvidime co sa stane ;)
 

DeletedUser

Hosť
Inak prvu časť listku našli už nejaký ľudia. Ale najväčší problém je že vraj s tretiou časťou.
 

DeletedUser

Hosť
mna by zaujimalo ci sa da najst aj nejakym inym sposobom ako je praaca s vysokym stastim
 

DeletedUser

Hosť
Ano da !! Hladaj ! Uz tu jedna ,,skvela,, osobka uverejnila cely navod na ziskanie Hernandovho meca a tretej casti listka ...
 

DeletedUser

Hosť
kolik aby si to roztychal:hehe: tutuli mutuli

p.s: vsetky otazky co vam "zatajuje" kolik vam zodpoviem :hehe:
dakujem
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ja nic nezatajujem,ale snad je niekto taky inteligentny aby si pozrel 3 alebo aku stranu v tejto teme !!
Nemyslis ?!
 

DeletedUser

Hosť
som to uz konecne nasiel :)) ... a ked som si v tych questoch nevybbral waupeho tak uz sa mi to so spevnikom neotvori ??
 

DeletedUser

Hosť
Ja to skusim :) širenie viery mam otvorene tak len 6 urovni hore ist :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore