Kusky listkov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
tak mi povedz či mi je na dačo náhrdelník zo zubov

Ak máš splnenú u Waupeeho úlohu Lov-"Lov bizónov" a nasadíš si do políčka pre produkty náhrdelník zo zubov otvorí sa ti tajná úloha.
Nepoviem ti akú nechaj sa prekvapiť.

//Viem som zlý :bang:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Dostaneš úlohu kde musíš mať 50 zručnosť v prstoch a získaš 200XP
vidiš to ja som zase dobrý :smile1:
 

DeletedUser

Hosť
;) ..da mi waupe tu 3 cast listka ked som ulohu 39 nesplnil pre neho a ulohu 25 splnil pre neho ??
 

DeletedUser

Hosť
Ak máš splnenú u Waupeeho úlohu Lov-"Lov bizónov" a nasadíš si do políčka pre produkty náhrdelník zo zubov otvorí sa ti tajná úloha.
Nepoviem ti akú nechaj sa prekvapiť.

//Viem som zlý :bang:

dík, rada sa nechám prekvapiť :shock2:
 

DeletedUser

Hosť
A existujú ešte nejaké iné tajné úlohy podobné tej s náhrdelníkom zo zubov? Viem ešte o debne s náradím ale musia ešte existovať iné, vie niekto o nejakej z nich? za odpoveď ďakujem:west61:
 

DeletedUser

Hosť
Niekto tu spomínal, že založil vlákno "Tajné úlohy" Skús pohľadať na fóre. :roll:
 

DeletedUser

Hosť
ano ale v sekcii nazvanej tajne ulohy bolo dokopy napisane nic kazdy len pisal ze "ano su tajne ulohy" ale nik sa nechcel podelit lebo nic nevedel preto je blbost hladat tam nieco ked tam dokopy nic nebolo :tongue:

k tym zubom co si sa pytal... myslim ze je potrebne dat si ho do slotu do inventaru a mat spristupnenu pracu lov bizonov!!! potom sa ti otvori "tajna" uloha....
 

DeletedUser

Hosť
Edit/ tu úlohu som už splnil...tú s tým naramkom zo zubov takze podmienka:
1.mať splnenú seriu úlohhttp://sk.weststats.com/Questgroup/?group=17
2.Mať v okienku pre produkt naramok zo zubov.
Vyskočí vám uloha:
imgcaf.jpg

keď ju splníte dostanete Ďaľšiu tuto:
img2z.jpg

Tak a to je všetko.
PS:je to z českého TW ale uloha je tá ista aj na sk TW
 

DeletedUser

Hosť
good :D
no este by ma zaujimalo, co sa stane ked znicis hermandov mec - splnis tu ulohu u waoueho... :D
 

DeletedUser

Hosť
To chcem zistit ja na S2 tak mi drzte palce aby som nasiel 1 cast listka,lebo len to mi chyba na ziskanie meca a este 57 level...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore