Kusky listkov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Tak potom nic ... Uz nemas sancu ziskat Hernandov mec cez tajnu ulohu ...
 

DeletedUser

Hosť
:shock2: :ups: budem sa :praying: :linteo: ale asi mi to nepomôže:smile1:
takže môžem ten druhý lístok predať? nieže zase dačo prešvihnem, lebo sa :sick2:
 

DeletedUser

Hosť
už si budem dávať väčší pozor pri rozhodnutiach :roll:
vieš ešte nejaké finty fň? debna s náradím - henry zlomená stolička , to viem
ale dačo iné.:wub:
 

DeletedUser

Hosť
Skus pozrie moju temu Tajne ulohy ,nieco tam je,ale viac neviem ... Ale pracuje sa na tajnej ulohe,ktora vraj suvisi s kamennou retiazkou ..Je to ale zatial len dohad...
 

DeletedUser

Hosť
Pozrite si toto :)

hernandovmec.jpg
 

DeletedUser

Hosť
Semtinel takze sa Ti to konecne podarilo :D Musis byt stastny ,,ako blcha,, gratulujem :):west61:
 

DeletedUser

Hosť
no takze uz su dvaja hraci s tou ,,svietivou palicou,, aj ja by som ju chcewl ale o tel ulohe som sa dozvedel na 37 urovni :sad3::sad3::sad3:
 

DeletedUser

Hosť
no takze uz su dvaja hraci s tou ,,svietivou palicou,, aj ja by som ju chcewl ale o tel ulohe som sa dozvedel na 37 urovni :sad3::sad3::sad3:

vitaj v "klube" :haha2: palinoo. ja ten druhý lístok mám už od neviem kedy,ale zle som sa rozhodla pri Waupeem.
NAOZAJ HO MôžEM PREDAŤ????
 

DeletedUser

Hosť
Je ešte možnosť, že nájdeš 3.časť lístka pri práci to povedala Lady Brou. Takže ja neviem či je to pravda.

TO 9393andy : Ono zbraň je na 50lvl ale quest sa otvorí pri 57lvl ja som od 50 lvl čakal na ten čas :) veď si pozri tému Dopis.

Inak čo by ste spravili vy? Ja si ju určite nechám aj kôli skillom ale aj kôli tomu, že je to zatiaľ najlepšia zbraň.

kliatba.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
A co ak jeho znicenie otvara dalsie tajne ulohy, o ktorych sa doteraz nevie??? Mozno za to dostaneme ulohu, ktora dava este lepsiu zbran, len sa to doteraz este nikto neodvazil vyskusat...
 

DeletedUser

Hosť
Môže to by zaujimavé,ak by som mal strelnú zbran,splnil by som tu úlohu(meč by som si nechal asi mesiac) :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore