Kusky listkov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Lady Brou ma urcite predbehne so svojimi vedomostami,takze to bude asi zbytocne ;) Vsetky otazky smerujuce na znicenie Hernandovho meca mi potom mozte pisat cez SS(PM)
 

DeletedUser

Hosť
ako predbehne?? ja idem pomalym krokom a som kilometre pred tebou:lol3:
a mec uz znicil Vault:bang: neskoro:tongue: tajomstvo odhalene kolik:sugar sugar:
 

DeletedUser

Hosť
Semtinel ja ti to dokazem Vault uz naisel 1,2,3 cast listku ako to viem uz som na nom videl hernardov mec a nehovorte ze ho nasiel lebo som ptyla sa ho
 

DeletedUser

Hosť
Semtinel ja ti to dokazem Vault uz naisel 1,2,3 cast listku ako to viem uz som na nom videl hernardov mec a nehovorte ze ho nasiel lebo som ptyla sa ho

No tak to mi budeš musieť dať nejaký dôkaz, že našiel len tak náhodou pri práci 3.časť lístka doteraz som sa s tým nestretol :eh::sick2:
 

DeletedUser

Hosť
Ved on mal hernandov mec nasadeni ..na vlastne oci som to videl ;) ..a znicil ho asi preto lebo mu bol na nic ked pouziva strelne zbranne
 

DeletedUser

Hosť
presne on to nepotrebuje takže preto ho zničil ale sam tomu veľmi neverím, že bude ďalší quest za zničenie meča je to už trosku také otázne
 

DeletedUser

Hosť
no risk je zisk :D skus sa opytat vaulta mozno ti povie ci je tam este dajaky quest potom :))
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore