Kvalifikácia na EURO 2012

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Čo hovoríte na našu kvalifikačnú skupinu o postup na EURO 2012?

Skupina A: Nemecko, Turecko, Rakúsko, Belgicko, Kazachstan, Azerbajdžan

Skupina B: Rusko, SLOVENSKO, Írsko, Macedónsko, Arménsko, Andorra

Skupina C: Taliansko, Srbsko, Sev. Írsko, Slovinsko, Estónsko, Faerské ostrovy

Skupina D: Francúzsko, Rumunsko, Bosna a Hercegovina, Bielorusko, Albánsko, Luxembursko

Skupina E: Holandsko, Švédsko, Fínsko, Maďarsko, Moldavsko, San Maríno

Skupina F: Chorvátsko, Grécko, Izrael, Lotyšsko, Gruzínsko, Malta

Skupina G: Anglicko, Švajčiarsko, Bulharsko, Wales, Čierna Hora

Skupina H: Portugalsko, Dánsko, Nórsko, Cyprus, Island

Skupina I: Španielsko, Česko, Škótsko, Litva, Lichtenštajnsko
 

DeletedUser

Hosť
Dobrá, ba až najlepšia skupina. Máme šancu postúpiť.
 

DeletedUser1863

Hosť
Tu máme veľmi veľkú šancu postúpiť. Veľmi dobrá skupina. Myslím, že Slováci sa raz dostanú medzi najlepšie národne týmy na svete. Určite predbehneme Česko. Veľmi priaznivé je, že sa tieto roky veľmi investuje do vybudovania futbalových ihrísk. Takže je to pozitivný vplyv, naopak ľadový hokej upáda.
 

DeletedUser

Hosť
Krasne :) a myslim ze cesi lignu lebo nemaju boh vie ake vyhliadky :)
Suhlasim so Slovakiom,teraz nam rastie dobra futbalova generacia len nemozme zanevriet ani na hokej
 

DeletedUser3247

Hosť
fuu, uplne som zabudol ze vcera bol zreb. Ale ak je pravda ze mame Rusko a Irsko tak nas caka velmi tazka robota. Obaja dost smoliarsky nepostupili na MS, do postupu na EURO daju vsetko. Ale mame dobry tim a verim ze aspon to 2. miesto vybojujeme ;)
 

DeletedUser

Hosť
fuu, uplne som zabudol ze vcera bol zreb. Ale ak je pravda ze mame Rusko a Irsko tak nas caka velmi tazka robota. Obaja dost smoliarsky nepostupili na MS, do postupu na EURO daju vsetko. Ale mame dobry tim a verim ze aspon to 2. miesto vybojujeme ;)

Žreb bol dnes, nie včera :)
 

DeletedUser

Hosť
Je to tá najlepšia skupina. V tej skupine je najhranejší súper z "1. koša" jednoznačne Rusko. Priznajme si Španielov nechcel nikto (ja osobne Čechom nezávidím) a Angličania, Nemci, Francúzi či Holanďania tiež nie sú ľahký súperi. Mali sme najväčšie šťastie, hoci sme s Írmi ešte nevyhrali (1 remíza a 1 prehra) a s Macedóncami raz remizovali :D. Arménsko a Andorra sú čerešničkami na našej kvalifikačnej torte.
Ale zase je veľmi ťažké všeobecne postúpiť:

Z 53 členských krajín Európskej futbalovej únie (UEFA) sa do kvalifikácie ME 2012 zapojí 51 štátov. Automatické právo účasti na záverečnom turnaji, ktorý sa uskutoční v dňoch 8. júna až 1. júla 2012, majú jeho hostitelia - Poliaci a Ukrajinci. Zvyšné tímy rozdelili do 9 skupín (A až I) - šesť po 6 účastníkoch a tri po 5 aktéroch. Priamo na šampionát postúpia deviati víťazi skupín a najlepšie mužstvo z 2. priečky po odrátaní bodov zo zápasov s poslednými v 6-členných skupinách (rovnako ako v kvalifikácii MS 2010). Zostávajúcich 8 druhých tímov bude hrať baráž (systém doma - vonku) o štyri miestenky.

Trocha je v tom zmätok :sibko::sibko::sibko:

Veľmi blbo spravené, ale postúpiť môžme.
 

DeletedUser1863

Hosť
Ktorá je podľa Vás najťažšia kvalifikačná skupina ? Podľa mňa E. Skúste sa vyjadriť.
 

DeletedUser3247

Hosť
A alebo C. Ale vsetky budu urcite dostatocne napinave :hanbimsa:
 

DeletedUser

Hosť
No...celkom dobra skupinka...ale lepsi by boli asi chorvati (namiesto rusov), ale som celkom spokojny...ak aspon raz vyhrame nad ruskom, tak postúpime ;)
 

DeletedUser

Hosť
Ach co Vam poviem ..
Budem im drzat palce :)
Nech sa slovensko zviditelni , v hokeji sme celkom dobry .. dokonca sme uz aj majstri sveta boli , myslim ze aj vo futbale by sme maly ukazat ze to vieme ;)
Co sa tyka skupiny , hm no neviem , myslim ze to mohlo byt aj horsie takze myslim ze skupina celkom aj ujde ..
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore