Kvalifikácia na EURO 2012

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
G H A C su tazke ale najtazsiu neviem vybrat
Prekliaty:
Lepsie to byt ani nemohlo len keby nam vytiahli 2x z druheho :D mali sme stastie ako na MS
 

DeletedUser

Hosť
najťažšie to majú z 1. koša:
Chorváti a Rusi, jednoznačne

a najzaujímavejšie skupiny budú asi A, B a F
 

DeletedUser3258

Hosť
nasa skupina je v poho staci vyhrat nad rusi a iri by taki problem nemali byt
 

DeletedUser

Hosť
no vsak to si myslim aj ja ze skupina je dobra , vsak som napisal ze to mohlo byt aj horsie ..
Ale aj tak by som nebol taky optimista , pisete akoby to bola tutovka ale clovek nikdy nevie .. rusi mozu prekvapit podla mna a aj iri by mozno mohly prekvapit .. nie je to zas take iste .. ale tak uvidime .
 

DeletedUser

Hosť
dlhe roky nic...potom postupime na jedny majstrovstva sveta a uz si vsetci myslite, ze sme neporazitelni :D a co to bolo potom so Slovincami, alebo s Čile :Oo Bude to dobra skupinka...vyrovnane zapasy...mosime sa snazit a pobyt sa o postup...
 

DeletedUser

Hosť
Mno...1 kos super,3ti mohlo byt aj horsie ale aj lepsie,4 a 5ty sme dostali dost horkokrvnych superov ktory hraju strasne zovrety futbal a je tazke sa proti nim presadit nakolko betonuju defenzivu a 6ty aj keby sme odtial dostali najlepsieho aj tak to bude nejake lichtenstajnsko...
 

DeletedUser

Hosť
3:1 pre nas. no nemzoem pozerat lebo sestre musi pozerat telenovelu:grrr::grrr::grrr::grrr: sestra jedna censored

neda sa este neikde pozerat ?
 

DeletedUser

Hosť
Zápas skončil 3:1 výhrou arménov - bodaj by nám to v žiline o 4 dni proti írom vyšlo
 

DeletedUser

Hosť
Takto hrozný výkon som teda už skutočne v podaní Slovenskej reprezentácie dlho nevidel. Nevychádzalo nám absolútne nič. Diery v obrane, hrozná rozohrávka, nepodarený prechod do útoku, nepresné prihrávky a o finálnej prihrávke uvažovať ani nemôžeme. Gratulujem Vladkovi k prvému reprezentačnému gólu, ale to je asi jediné pozitívum v tomto zápase. Nezaslúžili sme si, žiaľbohu, ani pol boda, nie to ešte tri. Treba sa poučiť a proti Írom ukázať, že každý tím môže raz za čas zakopnúť...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore