Kvalifikácia na EURO 2012

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
tak prehrať s Arménskom??Tak že sa naši nehanbia Talianov,Rusov tu porazia a tu s Arménskom si nevedia radi to je teda hanba ja sa už na futbal nejdem kukať lebo raz prehráme aj z Gronskom!!!JEDNODUCHO HROZNE!!
 

DeletedUser

Hosť
tak prehrať s Arménskom??Tak že sa naši nehanbia Talianov,Rusov tu porazia a tu s Arménskom si nevedia radi to je teda hanba ja sa už na futbal nejdem kukať lebo raz prehráme aj z Gronskom!!!JEDNODUCHO HROZNE!!

Tak, každý má niekedy čierny deň no a čo?
Jeden zápas z mnohých, to môžme dobehnúť.
 

DeletedUser177

Hosť
tak prehrať s Arménskom??Tak že sa naši nehanbia Talianov,Rusov tu porazia a tu s Arménskom si nevedia radi to je teda hanba ja sa už na futbal nejdem kukať lebo raz prehráme aj z Gronskom!!!JEDNODUCHO HROZNE!!

Klasický slovák. Jedna prehra a už nebudem kukať futbal, akšlem na to... Ale keď nabili talianov a rusov tak ti boli dobrí však?
 

DeletedUser

Hosť
Klasický slovák. Jedna prehra a už nebudem kukať futbal, akšlem na to... Ale keď nabili talianov a rusov tak ti boli dobrí však?

Aj tak kašlem na to teraz nebudem mať extra čas na kukanie
a som zvedavý čo by si na tento výsledok povedal ty
a mimochodom to Írsko-Slovensko dobrý zápas len nejak sa mi nezdal rozhodca :ociza
 

DeletedUser

Hosť
Aj tak kašlem na to teraz nebudem mať extra čas na kukanie
a som zvedavý čo by si na tento výsledok povedal ty
a mimochodom to Írsko-Slovensko dobrý zápas len nejak sa mi nezdal rozhodca :ociza

a ako vieš aký bol zápas, keď si vo svojom predch. príspevku povedal, že touž nikdy nebudeš kukať?:ehmehm:
 

DeletedUser2889

Hosť
ja si myslím že do našej skupiny nám vylosovali optimálnych súperov
síce doteraz ta kvalifikácia zo strany našich neni nič moc remíza z Írskom,prehra s Arménskom nič moc no ale dúfam že sa zlepšíme
budem pozerať celú kvalifikáciu a aj o 2 roky EURO 2012 :) som strašní fanúšik našich ale aj iných národov :--)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore