Mesto Duchov - Exorcizmus na pravé poludnie

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser159

Hosť
Uloha: Mesto Duchov - Exorcizmus na pravé poludnie
sa mi zobrazi iba presne o 12:00 ?
 

DeletedUser

Hosť
uz mas splnenu prvu ulohu a neukazalo ti druhu? alebo si to len myslis ze to tak bude
 

DeletedUser

Hosť
nemam.....je to daleko...postupne sa tam presuniem ale na weststats nie je pisana ziadna podminka na cas
 

DeletedUser

Hosť
Z textu (zadania úlohy) vyplíva, že to bude presne o 12:00.... čo sa nehodí asi 3/4 hráčov. Škola, práca (u niektorých spánok :D ) ale aj tak väčšina ľudí nie je doma. Takže ak to bude tak, a ste školsky, pracovne zaťažený budete si to musieť nechať na víkend :)
 

DeletedUser

Hosť
Nie som si celkom istý, či to bude platiť rovnako aj pre normálne svety, ale malo by. Na bete nebolo žiadne časové obmedzenie, tak si nemyslím, že tu bude.
 

DeletedUser

Hosť
Už to mám za sebou, takže to nie je časovo obmedzené.
 

DeletedUser

Hosť
Takze ked sa tu riesi uloha Mesto duchov mam otazku .. Nevsimli ste si niekto text, ktory sa vam zobrazil v ulohe Saty robia cloveka ?? Nestihol som ho precitat a odklikol som to .. :ocikru:
 

DeletedUser159

Hosť
pozrite sa na toto:
ex4r6g8i1yt8rjy5ya3t.png

:D Svet Sk1 :D
 

DeletedUser

Hosť
Takze ked sa tu riesi uloha Mesto duchov mam otazku .. Nevsimli ste si niekto text, ktory sa vam zobrazil v ulohe Saty robia cloveka ?? Nestihol som ho precitat a odklikol som to .. :ocikru:

ved si to mozes kuknut... klikni na Mariu (alebo od koho ta uloha bola) a nizsie mas ukazane vsetky splnene ulohy... najdi si to tam a mozes is pozriet aj zaver tej ulohy...
 

DeletedUser

Hosť
hehe, tak to je asi chyba verzie 1.25, konkretne tej ulohy... tak si musis pockat kym to tu niekto hodi...
 

DeletedUser

Hosť
Nie je to chyba, upozornovali na to, ze mame poriadne citat text a ja som to neprecital, sakra hambim sa :ocikru: Keby niekto nasiel ten text nech mi ho sem hodi prosim ;)
 

DeletedUser

Hosť
ja to budem mat az o 3 urovne :D ked ti to nikto dovtedy neda tak sa posnazim no ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore