Mesto Duchov - Exorcizmus na pravé poludnie

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
a nejaký produkt nie je potrebný ? po prípade topánky alebo šatka ?
takže treba len drahý žaket, aztécke zlato a sombrero
 

DeletedUser

Hosť
hmm a ked som ho predal tak som teraz v kybli? neda sa to nejak inak najst? teda myslim produkt z tohto questu som predal, takze teraz nemam sancu splnit tu ulohu? dakujem vopred za odpoved

dá sa to nájsť iba pri práci Hľadanie pokladu a nie je to tá retiazka pre dobrodruha.

Scuderia: Aztécke zlato patrí medzi produkty ako bavlna apod., čiže produkt tam je a ostatné tam môžeš mať, čo chceš.
 

DeletedUser

Hosť
Ale je tam len 1 % na nájdenie aztéckeho zlata, tak sa chvíľu potrápiš, kým ho nájdeš...
 

DeletedUser

Hosť
mam este jednu otazku, v ktorom leveli sa mi ta praca spristupni, myslim hladanie pokladu, lebo som uz na 54 a stale to nemam, i ked ako som nasiel v jednom prispevku mal by som to mat uz od urovne 45, je tam nejaka podmienka na vlastnost alebo nieco podobne?
 

DeletedUser

Hosť
nebudes ho mat ani na urovni 99 ak nebudes davat do tych schopnosti ktore treba na tu pracu :D
 

DeletedUser

Hosť
No skus si pozriet www.weststats.com a pozri si pracu Hladanie pokladu a uvidis ake schopnosti na to potrebujes. PRaca sa Ti nezobrazi podla urovne ale podla poctu PB, ktore v danej praci mas. Myslim, ze uz tu bola kopa nezmyselmych otazok, ktore sem nepatria, takze zamykam.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore