Mesto Duchov - Exorcizmus na pravé poludnie

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3753

Hosť
skúšali ste niekto to oblečenie čo som tu niekde skôr písala? :neisty:
 

DeletedUser

Hosť
Takze nakoniec je to naozaj v zavere zobrazen je tam toto :

Zdá sa ti, že si už našiel to správne miesto. Ale stále nikoho nevidíš... Možno nemáš na sebe tie správne šaty?

a nevieš náhodou, či keď tam dôjdem teraz s tým oblečením tak sa mi ukáže dalšia úloha?
keďže tamtú za 50 exp som splnil
 

DeletedUser3753

Hosť
môžeš pokračovať, ja to tiež nemám a robím ďalšie úlohy...:happy1:
 

DeletedUser159

Hosť
Uf :) som rad lebo aztecke zlato sa mi nechce zhanat :) a co je tych 50 XP ked za tym dostanem este cez 2500 XP :D
 

DeletedUser1864

Hosť
aka uloha to bola? lebo mne sa potom objavili 2 ulohy, aj ked som si nic z toho neobliekol :)
 

DeletedUser

Hosť
môj kamarát mal na sebe čierny plášť, čierne čižmy, drahý plátenný klobúk čiernu stuhu a ide mu všetko (zatiaľ)

/kolik
na konci tejto úlohy je nápoveda k tretiemu kľúču ?
 

DeletedUser

Hosť
tak to sa musím poponáhlať..nevieš či sú nejaké požiadavky na úlohy série mesto duchov okrem úrovne ? Aby som mohol čo najrýchlejšie splniť celý Q
 

DeletedUser

Hosť
Viem, ale tie podmienky tu uz boli spominane a ja ich znova opakovat nebudem :howgh:
 

DeletedUser159

Hosť
ked som splnil Mesto duchov (Komplikácie) tak v zavere je toto:
Banditi ti povedali o svojich rôznych aktivitách na celom území a hlavne o kasíne, ktoré rozbehli v meste duchov. Je ale veľmi dobre ukryté a zamestnanci majú prísne pokyny ukryť sa pred každým, kto do kasína príde bez predpísaného oblečenia. Po krátkom zisťovaní prídeš na to, že návštevníci musia na sebe mať elegantnú bundu, sombrero a starú reťaz, ktorá môže pochádzať ešte od Aztékov.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore