Minecraft

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zdravím pánové,

jen bych vám rád připoměl, aby jste i v této témě /byť v sekci off-topic/ dodržovali pravidla fora, zejména bod 10, totiž:

§10 Reklama

• Témy, príspevky vytvorené na reklamu, propagovanie inej internetovej stránky, bez spojenia ku “The West“ su zakázané, užívateľ fóra bude potrestaný.

Pokud zde budete i nadále dávat odkazy na různé servery, internetové stránky či fora tak budete potrestáni a eventuelně se může zamknout a zrušit celá téma.
 

DeletedUser

Hosť
... :odJackNoface: asi polovica príspevkov čo tu je je o serveroch ked si si nevšimol..a ešte k Herobrinovy v MC už neni!Naposledy bol bo verzií 1.6.6 a vtej 1.7 už bol odstránený..teraz vo verzií 1.1.0 sa dá nájsť jedine modom.. ;)
 

DeletedUser6016

Hosť
... :odJackNoface: asi polovica príspevkov čo tu je je o serveroch ked si si nevšimol..a ešte k Herobrinovy v MC už neni!Naposledy bol bo verzií 1.6.6 a vtej 1.7 už bol odstránený..teraz vo verzií 1.1.0 sa dá nájsť jedine modom.. ;)

No tak potom som videl niečo iné...Dnes ho nemôžem nájsť-..
 

DeletedUser

Hosť
Ale ja som ho naozaj videl,v strongholde. Som bol v miestnosti a dvere sa otvorili niekde dalej som tam isiel pozriet a on bol tak daleko a potom zmizol. :kukam:
 

DeletedUser6016

Hosť
Ale ja som ho naozaj videl,v strongholde. Som bol v miestnosti a dvere sa otvorili niekde dalej som tam isiel pozriet a on bol tak daleko a potom zmizol. :kukam:
No ja som pozeral na kopec, a z jeho ľavej strany vyšla nejaké bytosť, potom na mňa pozrela, a prišla pred kopec..... potom išla do prevej strany až nakoniec zmizla v hmle...svietili jej oči tak práve preto som myslel, že to je on Herobrine...bol ako Steve
 

DeletedUser

Hosť
No ja som pozeral na kopec, a z jeho ľavej strany vyšla nejaké bytosť, potom na mňa pozrela, a prišla pred kopec..... potom išla do prevej strany až nakoniec zmizla v hmle...svietili jej oči tak práve preto som myslel, že to je on Herobrine...bol ako Steve

a nepozeral si náhodou niake video na Youtube a si si pomyslel že nás ľahko obalamutíš? :D
 

DeletedUser

Hosť
keď som pozeral protomaceovo video kde si robil adventure mapu tam bol niekto kto sa podobal stevemu v dialke..ale myslim si že to asi bol dáky užívatel iked to nedáva zmysel.. ked notch povie herobine neni tak ho najde len chuck norris :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore