Minecraft

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zaujímavé video.. Ani by som si ho na tom 0:30 nevšimol.. Každopádne ak bol zrušený a vymazaný z hry podľa môjho názoru to bola chyba.. V MC chcem niečo mystické :D s väčším strachom.. Nech to není len o stavaní..
 

DeletedUser

Hosť
Zaujímavé video.. Ani by som si ho na tom 0:30 nevšimol.. Každopádne ak bol zrušený a vymazaný z hry podľa môjho názoru to bola chyba.. V MC chcem niečo mystické :D s väčším strachom.. Nech to není len o stavaní..

Vypni si creative odinštaluj cheaty a bude to o niečom inom...
 

DeletedUser

Hosť
Vypni si creative odinštaluj cheaty a bude to o niečom inom...

Creative nehrám, sú nejaké cheaty na tú hru vôbec? :D.. A áno bude, len ma to po čase prejde.. Pár krát si spravím nový svet a hrám od začiatku.. Kým nenazbieram DIA nepostavím si kvalitný domček a nepospĺňam svoje potreby tak je to ešte zábava, no keď to splním prejde ma to :-/.. Preto by som rád v hre uvítal napr. questy od dedinčanov.. Napr. zabiť draka v niektorej hore (bol by nejaký pridaný do hry okrem Enderdragona ktorý je len v Ende).. To by ma bavilo :).. No zatiaľ je ich inteligencia úbohá, dokážu len utekať od zombie z ktorých sa strašne boja, otvárať dvere.. Preto si počkám kým niečo výjde čo ma zaujme..
 

DeletedUser

Hosť
Zaujímavé video.. Ani by som si ho na tom 0:30 nevšimol.. Každopádne ak bol zrušený a vymazaný z hry podľa môjho názoru to bola chyba.. V MC chcem niečo mystické :D s väčším strachom.. Nech to není len o stavaní..

Bol vymazaný lebo hráči ho v hre nechceli neviem prečo asi sním nemali dobré skúsenosti a hráčom to bolo aj celkom nepríjemné ho zazrieť..Aj ked áno v minecrafte chýba dačo zaujímavé,jedine čo je také v MC sú asi strongholdy a asi nič viac :eezmurk: a ani vo verzií nebude nič také zaujímavé :ociza:
 

DeletedUser

Hosť
lol... veď si postavte mobtrapku,farmu na zvierata,nejaky ten grinder na slimov :D,XP farmu a hneď je čo robiť...
 

DeletedUser

Hosť
všetko mám :D ale nemám mob arénu tak tu si asi spravím ked budem mať čas :)
 

DeletedUser

Hosť
Myslíš že keď to urobím tak ma to bude stale baviť? :D.. Už aj na survivale som si staval aké také stavby na ktoré som dlho dlho šporil a aj tak ťa to po čase omrzí :D.. - aspoň mňa ;).. preto očakávam nové vylepšenia do MC
 

DeletedUser

Hosť
MC je nuda... od 1.8 :D
len strata casu :D
nehrajte tuto blbost :D
ved bude konec sveta ved Vas to omrzi :D
chodte radsej von hrat futbal :D
kery somar toto vymyslel :D
najprv ma MC bavil :D
potom ne :D
zabudnite nanho :D
a preco ne? :D

btw :D
PS :p

neberte to ako spam :p,
len liecim zavislich ludi :)
 

DeletedUser

Hosť
MC je nuda... od 1.8 :D
len strata casu :D
nehrajte tuto blbost :D
ved bude konec sveta ved Vas to omrzi :D
chodte radsej von hrat futbal :D
kery somar toto vymyslel :D
najprv ma MC bavil :D
potom ne :D
zabudnite nanho :D
a preco ne? :D

btw :D
PS :p

neberte to ako spam :p,
len liecim zavislich ludi :)
Dobra blbosť :)

200 STRANA!
Nemohol som si to odpustiť :D Jooooo! Len tak ďalej :D

Hadam ten double post nevadí :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
osobne si myslim že v tom videu čo bol herobine to bol pravy herobine a to video bolo natacane vo verzi kedy sa tam este vyskytoval.. a jeb_a by som dobre spacifikoval za tých dedinčanov.. podla mna minecraft ničia.. pozrite sa na terariu.. update výjde raz za rok ale pridá sa mooc veci a nemáto bugy.. zoberte si jeden update minecraftu bol len preto že bola pridaná mapa.. a pre tých čo už omrzel minecraft poviem toto.. mna tiež:D ale ked si to chcete ozvláštnit stiahnite si tam dáky mód.. napr Aether,YogBox,BuildCraft,IndrustialCraft,Milenier,Portal mod... je ich mnoho.. len si vybrat..
 

DeletedUser4623

Hosť
MC je nuda... od 1.8 :D
len strata casu :D
nehrajte tuto blbost :D
ved bude konec sveta ved Vas to omrzi :D
chodte radsej von hrat futbal :D
kery somar toto vymyslel :D
najprv ma MC bavil :D
potom ne :D
zabudnite nanho :D
a preco ne? :D

btw :D
PS :p

neberte to ako spam :p,
len liecim zavislich ludi :)

haha haha! strašbe vtipné- trapne
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore