Modlenie (všetko čo bolo o modlení napísané na slovenskom fore)

DeletedUser

Hosť
Plánuje support zverejniť načo slúži modlenie?

Účinok to má, ale zatiaľ nieje celkom známy. Pochybujem, že ho support niekedy prezradí.

Kostol je miestom, kde sa môžeš pomodliť. Účinky modlitby sú tajné a nebudú nikým odhalené. Nedozvieš sa odpoveď ani v nápovede, či na fóre. Ani v Supporte ti na to nedajú odpoveď.
Modlitba trvá vždy 15 minút. Trvalé modlenie nič neprináša.


Takže to support neplánuje zverejniť,može to zverejniť len innogames.

-----

Aký ma podľa vás modlenie účel?- len dohady hráčov

Ja si myslím ,že je tam pre srandu.

kostol nieje zbytočná budova, ale jej účinky ( teda účinky modlenia ) nebudu nikdy odhalené !

Načo by tu kostol bol keby nemal účinok?

Sú stovky špekulácií načo modlenie vlastne je ,ale kamarát tvrdil ,že ked sa pred prácov pomodlil našiel vela predmetov a lepších ako nachádzal.

Nikto nevie, či to pomáha, škodí, uberá čas alebo či je to tam na okrasu.

Určite tam nieje na okrasu, ja sa modlim a pomaha to.

Možno sa oplatí pomodliť ,ale za celý čas čo hrám túto hru som sa nepomodlila.

-----

Stavanie

Má určite účinok je to vidieť napríklad pri stavani ked sa pomodliš postaviš viac.Teda aspoň si to myslím.

No tak ja som raz staval 2 hodiny (aj s modlením aj bez) a postavil som rovnako.

Ja som sa zatiaľ modlil len pri stavaní zbrojára a máme tam samé hrdzavé voloviny a pri krajčírovy a obchode som sa nemodlil ani raz a máme tam skvelé veci.

Ja som sa pri stavani nemodlil nikdy a mám v meste samé drahé veci.

Pri stavaní budov v meste to pomaha ,ale aj tak je to len domienka, nepodložené trvdenie.
No určite stoji za vyskúšanie ,ale pri prácach a tak no to nemam moc velke skusenosti.

-----

Testy

Dlhodobo som to testoval a poviem vám že modliť sa oplati... nie casto, staci raz denne, najlepsie rano

áno a na tomto fóre sa tuším robili aj 2 prieskumy ( Xonic, JOs) a nič...

-----

Rád by som vedel, či existuje nejaký spôsob, ktorým by som mohol ovplyvniť kvalitu tovaru v obchodoch, ktoré v meste staviam. Myslím, že som kedysi dávno o niečom počul, ale nespomínam si.

mnohý hovoria že sa musíš pomodliť, ale je to o náhode

myslím že nie, niektorý hovoria a ževraj majú nato aj dôkazy, že keď sa pred vystavaním mesta pomodlíš budeš mať v tovare lepšie veci

-----

Medaile za modlenie

Modli sa dovtedy pokiaľ nebudeš mať medailu.Jednoduché nie?

je to len o štasti kedy dostanete medaile mozno za 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10x to je jedno hovorim je to len o štasti (nepravdivý dohad-názor hráča)

Strieborna medaila: Názov: Obyvateľ kláštora Požiadavky: Modliť sa 250x

Na anglickom fóre som sa dočítal, že zlatá je keď sa pomodlíš viac ako 500x. Ale nemám to overené takže by som to radšej neskúšal.

Modlenie bolo pôvodne pre staviteľov aby boli lepšie predmety Ja sa modlim iba ked idem stavat a na medailách mi nezáleží.

kto sa pomodlí 23.12. a 24.12. tak dostane medailu

-----

Zaujimalo by ma ked prebehol update na medaile,ci to ma aj spetnu platnost (ak som sa predtym pomodlil 250X či som mal dostať tu medailu alebo sa tie hodiny zacali odratavat az po update.

toto sa asi nedozvieš

-----

Na vykrádaní hrobov je šanca nájsť predmet na 90% ja som dobrodruh a preto je to 100% a veci nenachádzam skoro nikdy vie mi to niekto vysvetliť?

90% znamená aká bude hodnota toho predmetu,nie šanca na nájdenie (tá je neznáma)Takže sa skús pomodliť a pracuj (nepravdivá odpoved-názor hráča)

vysvetlenie: Ked je pri vykradani hrobov 90% stastie tak dobrodruhovy sa neprida +10% ale 10% z tych percent stastia tak pri vykradani hrobov ma dobrodruh len 99% .Bonus sa týka šance na nájdenie predmetu a nie jeho ceny cenu zvyšuje jedine premium vyšší prijem jasne sa píše, že šanca na najdenie predmetu sa zvysi o 10% teda je to + 10%

ovplivnujú to aj pracovné body no skúšaj dalej niekedy sa stáva že celý týždeň nenájdeš nič a na druhý aj 5 predmetov za 1 deň

to nie je nikde potvrdene a je to taka ista domienka, ako to, ze Pracovné Body ovplyvnuju cenu najdeneho predmetu alebo, že modlenie zvysuje sancu na najdenie..

Pracovné body ti ukazujú, ako si dobrý vo vykonávaný danej práce. Potrebuješ mať najmenej 1 pracovný bod, aby si bol vôbec schopný prácu vykonávať. Čím viacej vložíš do práce pracovných bodov, môžeš potom mať aj za ňu vyšší plat, lepšie veci a taktiež sa znižuje riziko, že sa pri práci nejako zraníš.

-----

žeby tajná úloha? (další dohad)

počul som , že ked sa pomodlíte presne o 00:00 dostanete tajnú úlohu

Ako sa pomodlíš začneš o 00:00 alebo začneš 23:45 aby si skončil o 00:00

skúsim oba dám o 23:45 a dám modlenie 2 x

ak to závisí od dňa tak dnes by to bolo optimálne . kedže do kostola sa chodí v nedeľu.

Nič sa mi neobjavilo neviem ako iným ale mne nič

-----

Znižovanie veľkosti úrazu

Ja mam pocit že modlenie znižuje velkosť úrazu. Všimol som si to na svete 2 ked som robil Prepravu munície . Ked som sa modlil 2 až 3x za deň bolo jedno či som mal 2 pracovne body do prepravy alebo ich bolo 40.Maximum co som stratil tak bolo okolo 110 zivotov pri obchodovani s indianmi. Pozor je to len môj pocit!


PS: dávajte sem svoje tipy a rady skúsenosti s modlením všetko čo napíšete pôjde na túto stránku http://www.west-srand.estranky.sk/clanky/tw-news/zhrnutie-tem-o-modleni
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
jasom sa pomodlil 4x zasebou a našiel som drakeovu predovku.. to na sk2
a na sk3 taktiež ale tosom sa pomodlil 2x zasebou a hned prva 10min zase drakeova predovka...
takze jasa modlim a pomaha to :indian
 

DeletedUser

Hosť
si si istý? :huh1:
pred chvylkov som ziskal medilu:

medajla.png


dostal som ho hne potom co som sa pomodlil :)

toť je deň pred Štedrým dňom :)
 

DeletedUser

Hosť
za cely cas co som na weste som sa nemodlila ani raz a ani mi to nejak obzvlast netrha zily...a i ked ma uz par krat napadlo ze zacnem mozno sat oplati ale stale nic :D
 

DeletedUser

Hosť
Navod ma dost pravopisnych chyb, takisto su tam nejake nepresnosti. Zda sa mi byt cely ,,spatlany,, .. Prepac, ale za ochotu to spisat Ta chvalim ..
 

DeletedUser

Hosť
Tak potom oprav chyby a az potom robom navod :zmurk: Takto zbytocne zavadzas novacikov na fore. Resp. upozorni napriklad, ze ,,Toto su falosne tvrdenia, ktore mozte najst na fore : ... ,,
 

DeletedUser

Hosť
Ja mam pocit ze modlenie znizuje velkost urazu. Na tomto svete (svet3) som to este nejak zvlast neskusal, ale na svete 2 asi pred polrokom som si vsimol ked som robil Preprava municie. Som sa modlil asi 2-3x denne a tusim som nemal vyssi uraz ako za cca200 zivotov. A to bolo jedno ci som mal 2 pracovne body alebo ich bolo 40...Na tomto svete sa modlim tiez, nie sice kazdy den, ale v priemere asi 2x denne. A väcsie urazy sa zatial tiez vyhybaju. Maximum co som mal tak okolo 110 zivotov pri obchodovani s indianmi...
 

DeletedUser

Hosť
a ked je pri vykradani hrobov 90% stastie tak dobrodruhovy sa neprida +10% ale 10% z tych percent stastia tak pri vykradani hrobov ma dobrodruh len 99%:xmas1
 

DeletedUser1864

Hosť
urcite nie, kedze bonus sa tyka sance na najdenie predmetu a nie jeho ceny :) cenu zvysuje jedine premium vyssi prijem
 

DeletedUser

Hosť
Ja som sa dneska 4x za sebou pomodlil a pri 1-hodinovke hasenia ohna som nasiel talizman (aspon nieco :))
 

DeletedUser

Hosť
Mam este otazocku. Preco sem uverejnujes vsetko co uzivatelia napisu ? Ja mozem povedat, ze som sa dvakrat pomodlil a nasiel som kamennu retiazku, ale > Su dve moznosti : Mozem klamat, alebo by som tu kamennu retiazku nasiel aj tak. Zavadzas touto temou uzivatelov a ti sem budu potom uverejnovat otazky typu : Preco som nenasiel presny deringer ked som sa 3x pomodlil ? :Oo Prosim Ta, uprav celu tuto temu a daj sem len tvrdenia, ktore su naozaj vseobecne. Typu : Modlenie, moze priniest priaznive ucinky pri stavani. Modlenie moze priviest nepriaznive ucinky pri duely. Mozno sa len mylm a zbytocne Ta kritizujem, ak je to tak, modi zmazte mi prispevok. :indian
 

DeletedUser

Hosť
ja ked som bol raz v jednom meste tam mali na fore ze predtim ako pojdem stavat tak mam sa pomodlit a ked postavam to o jeden lvl tak sa do toho obchodu pridaju lepsie veci napr nie cierny zaket ale drahy zaket a ked stavam ostatne budovy ze sa nemam modlit :D
 

DeletedUser

Hosť
ja ked som bol raz v jednom meste tam mali na fore ze predtim ako pojdem stavat tak mam sa pomodlit a ked postavam to o jeden lvl tak sa do toho obchodu pridaju lepsie veci napr nie cierny zaket ale drahy zaket a ked stavam ostatne budovy ze sa nemam modlit :D

Niektoré mestá sú také silno veriace veria tomu že to dáva lepšie veci ale ja mám skúsenosti z cz1 môj staviteľ sa nikdy nemodlil a máme v zbrojárovi samé presné veci :zmurk: (iba jedna zbraň je normálna ostatné sú presné) :p a tiež aj ostré (ale tam sú aj 2 hrdzavé :D)
 
Hore