Modlenie (všetko čo bolo o modlení napísané na slovenskom fore)

DeletedUser

Hosť
Aky je vlastne zmysel tejto temy? Vela veci v TW je zalozenych na nahode a inych random koeficientoch. To co moze fungovat pre 2-3 uzivatelov nemusi fungovat pre zvysok. Dalsia vec, ak uzivatelia veria, ze modlenie pomaha, tak nech sa modlia, nikto im to vycitat nebude :), ale osobne pochybujem, ze Inno v buducnosti odhali tajomstvo kostola.

Ako uz niekto pisal predo mnou, tato tema iba zavadza novacikov a je plna spekulacii. Mal by sa kazdy rozhodnut sa, ci sa pomodli alebo nie.

A este nieco, myslim, ze odkazy na ine stranky su proti pravidlam. howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa je dobré, že sa nevie, k čomu kostol slúži. Aj v reálnom živote je prínos viery (modlenia sa) nedokázateľný. Niekto verí, že mu modlenie pomáha, niekto neverí.

Ak by sa odtajnili informácie o kostole v tejto hre, už by to nebolo o viere, ale o faktoch. :eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
Pre niekoho moze kostol inak pomocť ale ja som tam nikdy a ani nikdy nebudem zabija to cas :D
 

DeletedUser

Hosť
Dnes som sa 2-krát pomodlil a našiel som na predaji zbraní indiánom medvedíka:)
 

DeletedUser

Hosť
ja som sa pomodlil pred bojom o pevnost uvidim ze co z toho budem mat:D
 

DeletedUser

Hosť
Myslím, že dôvod, prečo tu kostol príde bud v budúcich update-och, alebo nepríde vôbec...
Ostane to záhadou pre všetkých...
Je množstvo hráčov, ktorý veria, že ked sa raz, dva, či tri razy pomodlia, veľmi im to pomôže...
Určite je to tak...
Ale presná príčina kostola a modlenia v hre to nebude...
Možno modlenie poôsobí podobne ako prémium, ale v omnoho kratšom čase a menšom ,,výsledku,,...
Každopádne, hráčom, ktorý veria, že im modlenie pomáha to z hlavy nevytlčiete...
Ja osobne verím, že čiastočne aj modlenie o dosť pomôže pri nálezoch alebo bojoch a dueloch...
 

DeletedUser

Hosť
modlenie pomaha pri nalezoch a pocul som ze aj pri stavbe ake predmety budu v obchode:pif paf
 

DeletedUser4451

Hosť
No kamarat na Arizone cely den robil Ochranu osadnikov a nic, isiel sa pomodlit 15 minut a uz mu zostala energia (este predtym spal) len na 2x 1 hodina prace a pri prvej nasiel sede pracovne topanky a pri druhej tiez nalez: hakova puska

Pochybujem ze to je nahoda a tak sa pripajam k etoxovi a tvrim, ze modlenie, ci uz zo setu alebo normalne v kostole, prinasa vacsie stastie pri pracach, aj ked asi nieje zvyraznene na tej zelenej palicke
 

DeletedUser

Hosť
No kamarat na Arizone cely den robil Ochranu osadnikov a nic, isiel sa pomodlit 15 minut a uz mu zostala energia (este predtym spal) len na 2x 1 hodina prace a pri prvej nasiel sede pracovne topanky a pri druhej tiez nalez: hakova puska

Pochybujem ze to je nahoda a tak sa pripajam k etoxovi a tvrim, ze modlenie, ci uz zo setu alebo normalne v kostole, prinasa vacsie stastie pri pracach, aj ked asi nieje zvyraznene na tej zelenej palicke

čisto teoreticky - keď celý deň nič nenájdeš, tak je šanca, že už v najbližšej dobe niečo nájdeš, teda hľadať za tým modlenie... :)
 

DeletedUser4451

Hosť
nemyslim si ze si napisal mudru vec... to ze nic nenajde cely den je jedna a to, ze hned ako sa pomodli najde hned 2 veci je vec druha. Pri obchode s indianmi som na s5 napriklad kde som sa nikdy nemodlil raz nenasiel 36 hodin po sebe nic a predtym aj po tom len nejaku blbost do pevnosti co mi je na dve veci kedze nemam mesto (ani nehladam).
skusil som sa pomodlit aj ja a na s6 popri ulohe kde mam obchodovat s indianmi som nasiel na druhy krat hnedu kravatu, podla mna to dodava uricte stastie, nie je to potvrditelne ale ani vyvratitelne a stojim si s kamaratom za tymto tvrdenim, jeho tie nalezy tiez prekvapili
 

DeletedUser

Hosť
Modlenie nema az take nasledky na prace, je to o motivacii.Totizto cely den som robil pracu prepravu municie a neaky predmet som nasiel az pri nizsej motivacii. Teraz mam motivaciu neakych 55% a za 6 hodin vecsinou vzdy nieco najdem. takze od modlenia to nezavysi
 
Hore